Рятувальники ДСНС залучалися до ліквідації наслідків негоди
17 липня о 20:55 у Чернігові до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про те, що внаслідок сильної зливи частково пошкоджено канал для відведення дощової води, в результаті чого створилася загроза підтоплення приватних домогосподарств по вул. Декабристів, 81 та Ревуцького, 8.
Відділенням Аварійно-рятувального загону спецпризначення у складі 3 чоловік особового складу та 1 одиниці спеціальної техніки проведені невідкладні роботи по укріпленню каналу за допомогою мішків з піском.
Того ж вечора рятувальники 10-ої Державної пожежно-рятувальної частини м. Мена відкачали 70 куб. м води з приміщення каналізаційної насосної станції №1 ТОВ "Менський комунальник", яку підтопило дощовими водами.
Крім того, надзвичайники 2-ої Державної пожежно-рятувальної частини м. Чернігів о 22:05 залучались для проведення робіт по відкачці води в приватному домогосподарстві по вул. Десняка.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15
Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.
Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10
10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:15
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.
Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49
Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.