Робоча поїздка до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні
У Чернігівському пункті тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні, з робочим візитом перебували начальник Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олег Трейтяк та директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Ірина Протченко.
Поспілкувавшись з керівництвом цього пункту, Олег Трейтяк та Ірина Протченко мали змогу ознайомитись з умовами проживання іноземців та осіб без громадянства, які очікують на процедуру примусового видворення за межі України або отримання статусу біженця у відповідності до норм чинного законодавства.
Далі була зустріч зі співробітниками, під час якої говорили про можливість отримання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги, про певні прогалини в законодавстві щодо розгляду судами справ за участю іноземців та осіб без громадянства.
Присутнім також було донесено інформацію про загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!» і актуальні теми стягнення аліментів, погашення заборгованості по заробітній платі, оформлення субсидії, боротьбу з корупційними проявами у навчальних закладах, протидію насильству в сім’ї.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06
Протягом минулої доби зареєстровано 12 небезпечних подій, а саме:1 дорожньо-транспортну пригоду та 11 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.
17 листопада: цей день в Україні і світі 09:05
День 1363 Російська агресія - Day 1363 Russian aggression
Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.
У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07
Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.