Поліція затримала викрадача пам’ятного знаку зі стели загиблим залізничникам
Поліція затримала раніше судимого жителя Сновська, який викрав металевий знак з меморіальної стели працівникам паровозного депо, загиблим у Другій світовій війні.
16 липня до Сновського відділення поліції ГУНП в Чернігівській області надійшло повідомлення, що близько десятої вечора невстановлена особа здійснила крадіжку металевого знаку з меморіальної стели загиблим у Другій світовій війні працівникам депо.
На місце події негайно виїхала група реагування патрульної поліції. Правоохоронці встановили, що при обході території депо робітники побачили зловмисника, який тягнув 40-кілограмовий металевий знак. Чоловіки намагалися його затримати, але той, побачивши переслідувачів, кинув ношу і втік.
Правоохоронці, отримавши прикмети крадія, розпочали його пошуки. Відпрацьовуючи прилеглі мікрорайони, правоохоронці побачили викрадача. На законні вимоги правоохоронців чолов'яга почав злословити й агресивно пручатися. Відповідно до Закону України «Про Національну поліцію» до нього були застосовані заходи фізичного впливу та спецзасоби, а в подальшому – доставлено до поліцейського відділення.
В ході подальшої перевірки правоохоронці встановили, що затриманий –місцевий мешканець, раніше неодноразово судимий за грабіж, незаконний обіг наркотиків, викрадення автотранспорту та насильство щодо працівника правоохоронного органу. Згідно з медичним висновком, він перебував у стані алкогольного сп’яніння.
На правопорушника складені адміністративні матеріали за статтями Кодексу України про адміністративні правопорушення 178 (поява у громадських місцях у п'яному вигляді) та 185 (злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського).
За фактом крадіжки відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка) – максимальна санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.