Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 грудня, 18:01:55

Перший заступник голови обласної ради відвідав Чернігівське учбово-виробниче підприємство УТОС

17.07.2018   12:50Агенцiя

17 липня перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук зустрівся з керівником Чернігівського учбово-виробничого підприємства Українського товариства сліпих Олексієм Комовим.

У ході робочого візиту були обговорені нагальні проблеми діяльності товариства та можливі шляхи їх вирішення.

Зазначимо, що на підприємстві виготовляють електророзподільні вироби (розетки відкритої та закритої проводки, мережеві вилки та розгалужувачі, клемні коробки), на повнокольоровому флексодруці тут виготовляють етикетки та рулонні упаковки, а також виробляють декоративну плитку, меблі та багато чого іншого.

Олексій Комов озвучив проблемні питання, які вже не один рік турбують членів товариства. Перш за все вони стосуються соціальної сфери, ремонту клубу, гуртожитку, необхідності надання допомоги з опаленням, на що самостійно зароблених коштів не вистачає.

У свою чергу, перший заступник голови обласної ради відзначив, що учбово-виробниче підприємство УТОС має важливе соціальне значення для людей з вадами зору, надає робочі місця і допомагає відчути їх корисну значимість у суспільстві.

На переконання Валентин Мельничука, такі люди потребують комфортних умов роботи і проживання, підвищення рівня їх життя, тому обласна рада підтримуватиме і допомагатиме у реалізації окреслених цілей, зокрема, стосовно вирішення соціально-побутових проблем та залучення до цієї роботи депутатів обласної ради. Також він відзначив і про діючу обласну Програму фінансової підтримки обласних громадських організацій інвалідів та ветеранів на 2016-2020 роки, у рамках якої виділяються кошти з обласного бюджету і на громадську організацію УТОС.


Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

Чи  вміє використовувати Ваша громада найбільш сучасний та найдемократичніший інструмент участі в процесі прийняття рішень місцевою владою?

Чи вміє використовувати Ваша громада найбільш сучасний та найдемократичніший інструмент участі в процесі прийняття рішень місцевою владою? 13:40

Коаліція “Прозорі ради” дослідила як використовуються електронні петиції в чотирьох органах місцевого самоврядування Чернігівської області, а саме Чернігівській обласній раді, Чернігівській, Ніжинській та Н.Сіверській міських радах.

Національна поліція ліквідувала діяльність злочинної групи, яка організувала масштабні шахрайські фінансові біржі

Національна поліція ліквідувала діяльність злочинної групи, яка організувала масштабні шахрайські фінансові біржі 13:35

На території шести регіонів країни було проведено спецоперацію із затримання учасників організованої злочинної групи шахраїв.

Проблеми та альтернативи безоплатної правової допомоги обговорено у Чернігові

Проблеми та альтернативи безоплатної правової допомоги обговорено у Чернігові 11:29

В культурно-діловому центрі «Світогляд» відбулися міські зібрання в форматі Town Hall Meetings на тему «Впровадження Закону України «Про безоплатну правову допомогу».

Обговорив актуальні питання інклюзивного навчання в області

Обговорив актуальні питання інклюзивного навчання в області 11:17

Представники Громадської ради при Чернігівській ОДА, депутати обласної ради, освітяни, психологи тапредставники інклюзивно-ресурсних центрів Придесення зібралися 13 грудня, в обласній раді, на засідання круглого столу «Соціально-психологічні аспекти взаємодії освітніх закладів з батьками в контексті інклюзивного навчання».

Громадськість продовжує обговорювати питання збереження та розбудови РЛП

Громадськість продовжує обговорювати питання збереження та розбудови РЛП "Ялівщина" 11:04

Представники Громадської ради при Чернігівській ОДА, Департаменту агропромислового комплексу, екології та природних ресурсів облдержадміістрації, Організаційно-методичного центру контролю та технічного нагляду закладів культури і туризму, науковці, громадські активісти, які опікуються збереженням зелених зон Чернігова 12 грудня, знову обговорювали питання збереження та охорони земель регіонального ландшафтного парку «Ялівщина».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини