Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом розбійного нападу, вчиненого в продуктовому магазині Чернігова
Оперативники кримінальної поліції Чернігова затримали розбійника, який в одному з продуктових магазинів міста з ножем напав на продавчиню та відібрав у неї … 20 гривень.
До чернігівських поліцейських надійшло повідомлення, що невідомий зловмисник напав на продавчиню продуктового магазину та, погрожуючи ножем, відібрав у неї 20 гривень.
Отримавши прикмети зловмисника та провівши комплекс оперативно-розшукових заходів, оперативники кримінальної поліції міста затримали 34-річного раніше судимого чернігівця.
Розбійника доставили до поліцейського відділку, де він надав правдиві свідчення. Наразі він перебуває в слідчому ізоляторі.
Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрите кримінальне провадження за частиною 1 статті 187 Кримінального кодексу України (розбій) – карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років.
Триває досудове розслідування, зловмисник перевіряється на причетність до інших злочинів.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.
У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07
Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.
Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03
Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.
За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12
13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.