У водоймах області потонуло 3 людини
З початку року у водоймах Чернігівщини потонуло 39 осіб, з них 4 дітей. Така невтішна статистика є наслідком недотримання відпочивальниками елементарних заходів безпеки під час перебування біля водойм.
13 липня близько 10:50 поблизу с. Дягова Менського району у річці Дягова було виявлено та піднято на поверхню тіло 36-річного чоловіка. Того дня він і його знайомі відпочивали біля водойми. За словами свідків, після вживання спиртних напоїв чоловік пішов купатися, проте така необережність обійшлася йому ціною власного життя.
15 липня о 10:30 у с. Іванівка Чернігівського району зі ставка місцевими жителями було піднято на поверхню тіло 32-річного односельця. Чоловік потонув напередодні під час купання. Обставини трагічного випадку з'ясовують правоохоронці.
Цього ж дня у Чернігові о 12:40 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області від місцевого рибалки надійшло повідомлення про те, що у річці Десна в районі автомобільного мосту виявлено тіло чоловічої статі.
На місце події прибуло відділення Аварійно-рятувального загону спецпризначення. За допомогою рятувального човна та спецзасобів тіло чоловіка дістали з водойми та доставили до берега. Особу та обставини загибелі чоловіка з'ясовують співробітники Національної поліції.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські спортсмени здобули нагороди на Кубку України з гирьового спорту 09:19
У Києві відбувся Кубок України з гирьового спорту СГСУ, в якому взяли участь понад 200 гирьовиків з восьми регіонів України.
У Прилуках поліцейські затримали наркоторгівця 17:43
Співробітники відділу кримінальної поліції спільно зі слідчими Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних речовин, до яких причетний 39-річний місцевий житель.
Прилуцьким краєзнавчим музеєм реалізовано проєкт «Локальна спадщина Прилуччини у мистецькій Галаганівській колекції» 17:21
Тепер частину унікальної мистецької колекції з Чернігівського художнього музею можна подивитись у Прилуцькому краєзнавчому музеї. І не тільки там