Ліквідовано канал незаконного постачання сировини для виготовлення алкогольного сурогату
Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області, спільно із прокуратурою Чернігівської області та працівниками патрульної поліції, викрили факт незаконного транспортування, зберігання та реалізації спирту невідомого походження.

Встановлено, що мешканець Чернігова у приватному будинку за місцем проживання організував роботу «підпільного складу» зі зберігання та збуту оптових партій спирту, призначених для використання у якості сировини для виготовлення алкогольних напоїв.
Транспортування спирту здійснювалось безпосередньо організатором незаконного бізнесу. Так, на в’їзді до Чернігова було зупинено «Газель» під його керуванням та у вантажному відсіку автомобіля виявлено 9 пластикових бочок об’ємом 250 л, заповнених спиртом невідомого походження.
Всього, за результатами проведених обшуків транспортного засобу та приватного помешкання «ділка», з незаконного обігу вилучено 2 700 літрів спирту в пластиковій тарі орієнтовною вартістю 675 тис грн, автомобіль, яким транспортувався спирт, обладнання для розливу спирту та порожня тара. Всього вилучено ТМЦ на суму 945 тис гривень.
На даний час триває досудове розслідування по кримінальному провадженню, зареєстрованому за ч.1 та ч. 3 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут і транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України.
Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:30
Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.
Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28
Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.
На Чернігівщині триває посівна: аграрії засіяли майже 28 тисяч га ярих зернових і зернобобових 11:26
А це – майже 5% від прогнозованої площі у 572,9 тис. гектарів.
Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях! 11:22
З 14 до 19 квітня в Умані відбулися Кубок України та Всеукраїнські змагання серед юніорів та юніорок 2008–2009 років народження пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.
21 квітня: цей день в Україні і світі 09:19
День 1518 Російська агресія - Day 1518 Russian aggression