Зверніть увагу. Зміни на маршруті № 6
Враховуючи нарікання мешканців мікрорайону Масани та вулиці Любецької на великі інтервали руху тролейбусного маршруту № 6 та нестачу персоналу, в якості експерименту, орієнтовним терміном 1 міс. маршрут працюватиме як № 6т «вул. Незалежності – Центральний ринок» (напівкільцевий).
Траса проходження: вул. Незалежності - вул. Любецька - зупинка «Міський палац культури» - площа Перемоги - Центральний ринок - готель «Україна» - вул. Івана Мазепи - вул. Любецька - вул. Незалежності. Інтервал руху — 15 хвилин.
Зазначимо, що транспортне сполучення району вулиць Доценка, Пухова та Бєлова не погіршиться, адже з впровадженням маршруту № 7а частота руху тролейбусів на даній ділянці збільшилась.

КП «Чернігівське тролейбусне управління»
Останні новини Чернігівщини
Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея» 10:33
«Ідея» – найбільший приватний заклад позашкільної освіти в Ніжині, який являє собою безпечне, комфортне та сучасне середовище для навчання та розвитку дошкільнят і школярів.
Погоджено виплати чернігівцям, житло яких постраждало внаслідок останніх ударів рф, на суму понад 2 млн грн 10:31
Рішеннями виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 15 січня погоджено чергові виплати власникам пошкоджених квартир і приватних житлових будинків унаслідок останніх ударів російської федерації по території міста Чернігова.
15 січня: цей день в Україні і світі 08:27
День 1422 Російська агресія - Day 1422 Russian aggression
Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40
Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.
За підтримки Словаччини у Ладані відремонтують укриття у двох садочках 14:35
У селищі Ладан стартує реалізація проєкту «Простори турботи: безпечні та комфортні укриття для садочків “Червона Шапочка” та “Барвінок”».