З 3 липня у м. Борзна тимчасово відключать газопостачання
У зв`язку з проведенням планових ремонтних робіт на складових газорозподільної системи та планово-технічного обслуговування газопроводів, мешканцям м. Борзна тимчасово буде відключено газопостачання.
Застарілі газогони спричиняють додаткові втрати газу і є джерелом підвищеної небезпеки для споживачів Застарілі газогони спричиняють додаткові втрати газу і є джерелом підвищеної небезпеки для споживачів ФОТО: 104.ua
ПАТ "Чернігівгаз" інформує, що у зв'язку з проведенням планових ремонтних робіт на системі газопостачання, 3 липня о 8.00 буде припинено газопостачання м. Борзна (1035 споживачів).
ПАТ "Чернігівгаз"
Останні новини Чернігівщини
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.
11 березня: цей день в Україні і світі 09:02
День 1477 Російська агресія - Day 1477 Russian aggression
Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).
На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19
Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.