Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 17 квітня, 08:55:41

Прокуратура області активно відстоює інтереси держави, у тому числі у судових справах за позовами інших осіб

02.07.2018   16:13Агенцiя

Прокуратура проводить постійну роботу щодо захисту державних інтересів та недопущення їх порушення шляхом участі у розгляді судових справ за позовами інших осіб про стягнення коштів з бюджету.

Установлено, що фізична особа звернулася до суду з позовом про стягнення з бюджету 44 тис. грн. матеріальної шкоди та ще 300 тис. грн.  безпосередньо з державного органу, визначеного відповідачем у справі, моральної шкоди.

Прокурором забезпечено участь у розгляді вказаної справи шляхом вступу.

За результатами розгляду позову судом першої інстанції у його задоволенні відмовлено повністю. Не погоджуючись із таким судовим рішенням, позивач оскаржив його до Апеляційного суду Чернігівської області.

За активної участі прокурора, з урахуванням наданих ним доказів на підтвердження безпідставності заявлених вимог, постановою суду від 15.06.2018 у задоволенні апеляційної скарги відмовлено.

Таким чином, завдяки своєчасному прокурорському втручанню упереджено безпідставне стягнення понад 340 тис. грн. бюджетних коштів.


Прес-служба прокуратури області

Останні новини Чернігівщини

17 квітня - День пожежної охорони

17 квітня - День пожежної охорони 08:51

Враховуючи вагомий внесок працівників пожежної охорони України у справу боротьби з вогняною стихією, захисту життя і здоров’я людей, майна від пожеж, на підтримку ініціативи громадських об’єднань та Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Указом Президента України від 11-го жовтня 2013-го № 555/2013 встановлено професійне свято - «День пожежної охорони», яке тепер відзначається щорічно 17-го квітня.

Виявлено 676 нових випадків COVID-19

Виявлено 676 нових випадків COVID-19 19:54

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 16 квітня в області зафіксовано 676 нових випадків COVID-19.

Відверта розмова у Чернігові про багатійку Христину Алчевську

Відверта розмова у Чернігові про багатійку Христину Алчевську 17:45

15 квітня у Чернігові в Обласному молодіжному центрі відбулася онлайн-гутірка про Христину Алчевську, педагогиню, письменницю, бібліографіню, громадську діячку.

Глава держави підписав закон, який прирівнює е-паспорти до паперових

Глава держави підписав закон, який прирівнює е-паспорти до паперових 16:02

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» № 1368-ІХ, який парламент ухвалив 30 березня 2021 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини