Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 12 лютого, 03:33:59

Вогнеборці ліквідували дві пожежі в житловому секторі та врятували 80-річного чоловіка

02.07.2018   12:49

30 червня о 19:53 до Служби порятунку "101" у Ніжинському районі надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку у с. Крути. За викликом до місця події прибуло два відділення пожежно-рятувального підрозділу з райцентру та місцева пожежна команда.

Під час проведення розвідки вогнеборці виявили у помешканні 80-річного господаря будинку, якого надзвичайники вивели на свіже повітря та передали медичним працівникам. З опіками ІІ-го ступеня чоловіка каретою швидкої допомоги доставлено до Ніжинської районної лікарні. Спільними діями пожежу о 20:23 локалізовано, а о 00:20 остаточно ліквідовано.
Вогнем знищено покрівлю та перекриття по всій площі будівлі, пошкоджено майно. Причина пожежі наразі встановлюється. 

Того ж дня, о 21:50 в с. Паливода сталася пожежа житлового будинку. Вогнеборці 16-ї Державної пожежно-рятувальної частини, що прибули за викликом, о 22:40 пожежу локалізували, а о 03:40 остаточно ліквідували. Вогнем знищено покрівлю та перекриття будівлі по всій площі, пошкоджено майно. Причиною загоряння послужив розряд блискавки.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організатора та двох його спільників, які вчиняли підпали ресторанів в Чернігові

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організатора та двох його спільників, які вчиняли підпали ресторанів в Чернігові 19:57

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора та двох його спільників, які скоїли підпали ресторанів в Чернігові.

Енергостійкість бізнесу в дії…

Енергостійкість бізнесу в дії… 16:55

Кафе «Городок» у прифронтовому Новгороді-Сіверському — приклад того, як родинна справа розвивається навіть у непрості часи. Наприкінці минулого року кафе зробило важливий крок уперед — розширило послуги з приготування їжі завдяки гранту за програмою «Власна справа», яку адмініструє державна служба зайнятості.

Бронза чемпіонату України: Вікторія Прачик — серед призерок юніорських змагань з лижних гонок 13:47

З 05 до 09 лютого у селі Яворів Львівської області проходив Чемпіонат України з лижних гонок серед юніорів, юніорок та молоді (U-23).

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону 13:44

Українцям, які перебували у полоні, або ж родинам тих, хто досі залишається у російській неволі держава надає соціальну, правову та фінансову підтримку. Нижче розповідаємо про виплати, які можуть отримати звільнені з полону та родини полонених.

Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа»

Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа» 12:54

Відкрити бізнес з нуля в наш час – завдання не з легких. А для матері-одиначки, яка сама відповідає і за дитину, і за завтрашній день, це може здаватися майже неможливим.