Металобрухт на Чернігівщині переробляли з порушеннями
Теруправлінням Держгірпромнагляду по Чернігівській області перевірені 4 підприємства, які заготовляють та переробляють металобрухт кольорових і чорних металів на Чернігівщині: ТОВ «Втормет-Чернігів», ТОВ «Метпостач-Північ», ПАТ „НОМЗ”, ПАТ „Екологія”.

Перевіркою виявлено ряд характерних порушень законодавчих та інших нормативно-правових актів з охорони праці: відсутні схеми руху транспортних засобів територією підприємств та знаки обмеження швидкості на в’їзді; не проведено технічне опосвідчення вантажозахоплювальних пристроїв та балонів зрідженого вуглеводневого газу ; балони з газом не мають заглушок; працівники не забезпечені засобами індивідуального захисту тощо.
За результатами перевірок теруправлінням заборонено 14 одиниць обладнання, 7 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Керівникам видані розпорядчі документи з вимогою усунення виявлених порушень.
Хід виконання виданих розпорядчих документів знаходиться на контролі теруправління.
Останні новини Чернігівщини
До 15 років позбавлення волі засуджено мешканця Чернігівського району за вчинення зґвалтування своєї доньки 17:46
За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури судом визнано винним 44-річного мешканця Чернігівського району у вчиненні зґвалтування своєї 12-річної доньки (ч. 4 ст. 152, ч. 6 ст. 152 КК України).
“В ніч на Івана Купала” — разом з Академічним народним хором 16:45
Як завжди, неймовірно барвисту і виразну купальську програму запропонували глядачам артисти Академічного народного хору Чернігівського обласного філармонійного центру під керуванням заслуженого діяча мистецтв України Володимира Коцура.
Засуджено мешканця м.Чернігова за розбійний напад на військовослужбовця 16:21
Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 32-річного місцевого жителя у нападі з метою заволодіння чужим майном, поєднаним з погрозою застосування насильства, небезпечного для життя та здоров’я особи, яка зазнала нападу, вчиненому в умовахвоєнного стану особою, яка раніше вчиняла розбій, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 187 КК України.
Ще три громади області розробляють концепти безбар’єрних маршрутів 15:39
На Чернігівщині триває робота над формуванням комплексної мережі безбар’єрних маршрутів. Крім Олишівської селищної ради, дорожні карти таких проєктів намітили також Гончарівська, Коропська та Парафіївська громади.
Засуджено до 10 років позбавлення волі чоловіка за вбивство односельчанина 14:57
Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 54-річного мешканця одного з сіл Чернігівського району та області за фактом умисного вбивства знайомого своєї дружини (ч.1 ст.115 КК України).