Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 січня, 12:40:41

Металобрухт на Чернігівщині переробляли з порушеннями

10.07.2012   09:53Агенцiя

Теруправлінням Держгірпромнагляду по Чернігівській області перевірені 4 підприємства, які заготовляють та переробляють металобрухт кольорових і чорних металів на Чернігівщині: ТОВ «Втормет-Чернігів», ТОВ «Метпостач-Північ», ПАТ „НОМЗ”, ПАТ „Екологія”.

Перевіркою виявлено ряд характерних порушень законодавчих та інших нормативно-правових актів з охорони праці: відсутні схеми руху транспортних засобів територією підприємств та знаки обмеження швидкості на в’їзді;  не проведено  технічне опосвідчення вантажозахоплювальних пристроїв та балонів зрідженого вуглеводневого газу ; балони з газом не мають заглушок; працівники не забезпечені засобами індивідуального захисту тощо. 

 За результатами перевірок теруправлінням заборонено 14 одиниць обладнання, 7 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Керівникам видані розпорядчі документи з вимогою усунення виявлених порушень.

 Хід виконання виданих розпорядчих документів знаходиться на контролі теруправління.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівський мандрівник написав книгу про українців у Парагваї

Чернігівський мандрівник написав книгу про українців у Парагваї 12:24

Відомий чернігівський мандрівник, журналіст і письменник Олександр Волощук написав і видав книгу "Парагвайське щастя", в якій розповів про життя українців у Парагваї в період з 1937 по 2017 рік.

У Чернігові побільшало хворих на Covid-19

У Чернігові побільшало хворих на Covid-19 12:15

У Чернігові минулого тижня спостерігалося стрімке збільшення захворілих на Covid-19. Так, за тиждень захворіло 506 містян, це в 2 рази більше ніж на початку січня.

Торік у Чернігові фахівці міської державної ветлікарні здійснили понад 3120 щеплень від сказу

Торік у Чернігові фахівці міської державної ветлікарні здійснили понад 3120 щеплень від сказу 11:52

У минулому році спеціалісти Чернігівської міської державної лікарні ветмедицини вакциною Рабістар щепили від сказу 3121 тварину (у тому числі 610 – в результаті щорічної весняної кампанії профілактичних щеплень).

Кримінальна відповідальність за порушення Правил рибальства

Кримінальна відповідальність за порушення Правил рибальства 11:44

Відповідно до ст. 249 Кримінального кодексу України (далі - ККУ) кримінальна відповідальність настає у випадку незаконного зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом, якщо воно заподіяло істотну шкоду.

Коли щеплювати дитину від поліомієліту?

Коли щеплювати дитину від поліомієліту? 11:38

Восени 2021 року у 20 дітей на Рівненщині й Закарпатті виявили вірус поліомієліту.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини