Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 лютого, 12:10:57

Лави дипломованих правників поповнили випускники Академії Державної пенітенціарної служби

29.06.2018   10:01Агенцiя

На Красній площі Чернігова дипломи про освіту вручили 376 випускникам Академії Державної пенітенціарної служби. Освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста одержали 124 з них, бакалавра — 138 та магістра – 114.

Спеціальне звання лейтенанта внутрішньої служби отримали 73 курсанта, а три відмінники навчання - звання старшого лейтенанта внутрішньої служби.

Дипломи з відзнакою кращим випускникам вручали заступник Міністра освіти і науки України Роман Греба, голова Чернігівської облдержадміністрації Валерій Куліч, голова Чернігівської обласної ради Ігор Вдовенко, народний депутат України Микола Величкович, інші почесні гості. Від них же - традиційні в такий день напутні слова та найкращі побажання.

Святкового настрою учасникам заходу додали показові виступи плац-параду та ансамблю барабанщиць Академії, а також артистів Чернігівського філармонійного центру фестивалів та концертних програм. Завершило свято проходження урочистим маршем випускників Академії.

Варто згадати, що цей рік - ювілейний для навчального закладу, заснованого у 1978 році як Чернігівська школа удосконалення начальницького складу міліції. Академію ж Державної пенітенціарної служби було утворено розпорядженням Кабінету Міністрів України 2015 року.

Нині це провідний заклад вищої освіти зі специфічними умовами навчання, що готує професіоналів у галузях права, цивільної безпеки, психології, економіки на бакалаврському та магістерському рівнях, докторів філософії, які забезпечують реалізацію пенітенціарної політики відповідно до національного законодавства та міжнародних стандартів. Академія надає можливість пройти військову підготовку на відповідній кафедрі, щоб її випускники стали надійним офіцерським резервом Збройних сил України.
 

Останні новини Чернігівщини

6 проєктів Чернігівщини відібрано для фінансування в межах Програми відновлення України III (транш В) 09:43

Заступник Міністра розвитку громад та територій України Олексій Рябикін провів засідання Експертної робочої групи з питань ініціювання, підготовки, супроводження та реалізації спільних з Європейським інвестиційним банком проєктів в рамках

Генеральний секретар НАТО ознайомився з роботою об’єкту енергетики та пункта незламності в Чернігові 09:42

Генеральний секретар НАТО Марк Рютте з офіційним візитом на Чернігівщині. Він оглянув один з енергооб’єктів у регіоні, який зазнав ворожих ударів. Також ознайомився з роботою пункта незламності.

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організованої злочинної групи, члени якої організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 09:38

Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт лідеру злочинного угруповання та трьом його спільникам, які виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту на території України.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:37

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.

5 лютого: цей день в Україні і світі

5 лютого: цей день в Україні і світі 08:34

День 1443 Російська агресія - Day 1443 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини