Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 19 березня, 15:38:07

Кримінальна поліція затримала підозрюваних у розбійному нападі

26.06.2018   08:27

Оперативники кримінальної поліції Чернігівщини затримали двох раніше судимих чоловіків, які обґрунтовано підозрюються у розбійному нападі на жителя Корюківського району.

По допомогу до поліції звернувся житель Корюківського району і повідомив, що став жертвою розбійників. Як розповів потерпілий, невідомі чоловіки проникли до його будинку, побили його, погрожували вбивством, демонструючи мисливську рушницю, та відкрито заволоділи майном господаря.

Здобиччю нападників стала невелика сума грошей, телевізор, бензопила та 4 бідони меду. На місце події прибула слідчо-оперативна група Корюківського відділення поліції та досвідчені оперативники з управління карного розшуку Головного управління Нацполіції. Перевірялися особи, судимі за аналогічні злочини, перекупники та наркозалежні.

Провівши комплекс розшукових заходів, оперативники кримінальної поліції встановили, що до злочину причетні раніше судимі жителі сусіднього району. Вони затримані в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу, зловмисникам оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 187 Кримінального кодексу України (розбій, поєднаний з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років із конфіскацією майна. Під час проведення санкціонованих обшуків у підозрюваних вилучено частину викрадених речей. Автомобіль, на якому пересувалися нападники та перевозили викрадені речі, вилучено та доставлено до Корюківського відділення поліції.

Триває досудове розслідування.


Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17

Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.

 Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові

Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16

Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.

Псевдобанкіри заволоділи коштами жінки у сумі понад 55 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 12:13

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:01

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 10:57

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.