Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 січня, 06:08:32

За невиконання постанови суду відповідальну посадову особу притягнуто до кримінальної відповідальності

25.06.2018   07:40

Вироком Козелецького районного суду одного з сільських голів району виправдано за ч. 3 ст. 382 КК України (умисне невиконання постанови суду, що набрала законної сили, вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище) у зв’язку з відсутністю в його діях складу кримінального правопорушення.

На вирок прокурором подано апеляційну скаргу про його скасування та ухвалення обвинувального вироку.

Колегія суддів апеляційного суду області погодилася з доводами апеляційної скарги та скасувала рішення місцевого суду.

Судом апеляційної інстанції обвинуваченого визнано винним у тому, що обіймаючи посаду сільського голови, будучи службовою особою, умисно не виконав постанову Київського апеляційного адміністративного суду, що набрала законної сили. Судовим рішенням сільського голову зобов’язано підписати та засвідчити печаткою дублікат свідоцтва про право власності на нерухоме майно та видати його позивачу.

Після відкриття виконавчого провадження у період з 12.03.2015 по 04.09.2015 сільський голова умисно ухилився від виконання постанови суду.
Вироком посадовця визнано винним за ч. 3 ст. 382 КК України і призначено покарання у виді 3 років позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов’язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями в органах місцевого самоврядування та в органах державної влади строком на 2 роки. На підставі ст. 75 КК України звільнено від відбування основного покарання з випробуванням, встановивши 2 роки іспитового строку.

Рішення суду набуло чинності. 


Прес-служба прокуратури області

Останні новини Чернігівщини

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01

З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.

Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56

22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.

Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54

Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.

Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52

Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51

У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини