Курсанти в ролі головних сержантів
Майже 150 курсантів другого курсу Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка розпочали практику на базі 169-го навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України, що в селищі Десна на Чернігівщині.
Стажування триватиме майже місяць.
Слід відмітити, що серед практикантів 36 дівчат. Вони набувають необхідних знань та навичок нарівні з хлопцями.
Як повідомив керівник практики, начальник кафедри тактики та оперативного мистецтва військового факультету фінансів і права, кандидат технічних наук полковник Валентин Шмиголь, курсанти вперше, реалізуватимуть себе на посаді "Головний сержант механізованого взводу".
Це нововведення проводиться в рамках Програми формування загальновійськової складової професійної компетенції офіцерів управління тактичного рівня і спрямоване сформувати у курсантів лідерські якості та вміло їх застосовувати у подальшій службовій діяльності.
- Стажерів розподілено по підрозділам навчального центру, де вони, випробуватимуть себе в ролі заступників командирів механізованих взводів, - розповів полковник Валентин Шмиголь.
Практику буде завершено складанням іспитів із видачею посвідчень про закінчення підготовки за військово-обліковою спеціальністю "Головний сержант механізованого взводу".
Останні новини Чернігівщини
Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30
На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.
В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43
Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.
Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.
Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:18
Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.