Вогнеборці ліквідували пожежу в квартирі та врятували 59-річного чоловіка
20 червня о 14:35 у Чернігові до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу в одній з квартир на першому поверсі дев'ятиповерхового житлового будинку по вул. Волковича, 8. Загоряння помітили перехожі й негайно викликали вогнеборців.

За викликом до місця події прибуло 3 відділення пожежно-рятувальних підрозділів міста на пожежних автоцистернах та автодрабині у складі 12 чоловік особового складу. На той момент спостерігалося інтенсивне горіння на балконі та щільне задимлення в квартирі.
Вогнеборці у апаратах захисту органів дихання та зору під час проведення розвідки виявили у помешканні 59-річного співмешканця господарки квартири у непритомному стані. Надзвичайники винесли постраждалого на свіже повітря та передали медичним працівникам. Під час пожежі чоловік отримав опіки ІІ ступеня і його каретою швидкої медичної допомоги доставлено до опікового відділення Чернігівської обласної лікарні.
Вогнеборці оперативними діями пожежу о 14:55 локалізували, а о 15:09 остаточно ліквідували. Вогнем пошкоджено облицювання стін балкону та майно.
Ймовірно, причиною виникнення пожежі послужила необережність постраждалого під час куріння.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Три школи Чернігівщини отримають майже 60 мільйонів гривень держсубвенції на модернізацію харчоблоків 11:38
У трьох закладах загальної середньої освіти області модернізують кухні за кошти держсубвенції. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів від 25 червня 2025 року № 602-р на ці потреби спрямують близько 60 мільйонів гривень.
На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 11:16
Слідчі поліції Чернігівщини встановили факти злагодженої протиправної діяльності зловмисників у складі організованої злочинної групи.
Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55
26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.
«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32
Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.
У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.