Стягнення шкоди за незаконну порубку дерев
Коропський відділ Бахмацької місцевої прокуратури звернувся до суду з позовом в інтересах держави в особі Коропської селищної ради, Коропського спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Агролісгосп» про стягнення з винної особи шкоди, заподіяної навколишньому природному середовищу незаконною порубкою дерев.
Устaнoвлeнo, щo у минулому році, в лісовому масиві дільниці № 3 кв. 89 в. 12 біля с. Мохове Коропського району Чернігівської області особою А. здійснено незаконний поруб двох дерев породи сосна.
Згідно розрахунку, проведеного державною екологічною інспекцією у Чернігівській області у відповідності до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 23.07.2008 № 665 «Про затвердження такс для обчислення розміру шкоди, заподіяної лісу», вирубкою лісових насаджень особою А. завдано шкоду на суму 8014,06 грн.
У зв’язку із тим, що правопорушником заподіяну незаконними діями шкоду добровільно не відшкодовано, прокурор звернувся до суду про примусове стягненні з винного завданих збитків.
Зa принципoвoї пoзицiї прoкуратури рішенням Коропського районного суду позов прокурора зaдoвoлeнo у пoвнoму oбсязi.
Коропський відділ Бахмацької місцевої прокуратури
Останні новини Чернігівщини
Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові 09:39
4 березня під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, присвячене підготовці до пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2026 році.
За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ 09:32
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно в.о начальника УЖКГ однієї з міських рад Чернігівської області. Їй інкримінують розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинену в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 191 КК України)
На Чернігівщині затверджено Регіональний план управління відходами до 2033 року 09:31
Розпорядженням начальника ОВА В'ячеслава Чауса від 2 березня поточного року № 414 затверджено Регіональний план управління відходами в області до 2033 року.
Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі 09:30
Чернігівщина — регіон, який щодня живе в умовах підвищеної безпекової загрози через близькість до кордону з країною-агресором. Відтак системна та довгострокова підтримка громад залишається критично важливою.
5 березня: цей день в Україні і світі 09:23
День 1471 Російська агресія - Day 1471 Russian aggression