Рятувальники ліквідували пожежу господарчої будівлі
19 червня о 13:36 у Сосницькому районі до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу господарчої будівлі, що по вулиці Квітковій в районному центрі. Пожежу помітив господар, який і викликав вогнеборців.

До місця пригоди оперативно прибуло два відділення 10-ї Державної пожежно-рятувальної частини УДСНС України у Чернігівській області у складі 8 чоловік особового складу та 2 одиниць спеціальної техніки.
У зв`язку з пізнім виявленням та повідомленням про загоряння, на момент прибуття надзвичайників вогонь вирував в середині й на даху будівлі та спостерігалося щільне задимлення. Вогнеборці одразу приступили до гасіння пожежі.
Завдяки оперативним діям рятувальників пожежу о 13:50 локалізовано та о 14:40 остаточно ліквідовано. Не допущено розповсюдження полум'я на розташований поруч житловий будинок господарів, сусідський житловий будинок, споруди господарчого призначення, а також автомобіль ВАЗ-2107.
Вогнем знищено будівлю, автомобіль "Daewoo Lanos", пошкоджено покрівлю поруч розташованої господарчої будівлі.
Ймовірною причиною виникнення загоряння послужила несправність електричної системи автомобіля.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини

Просування новинних матеріалів у Youtube, Telegram та TikTok: чернігівські журналісти відтепер знають лайфхаки 15:51
Youtube, Telegram та TikTok мають свої секрети просування відео та текстових новинних матеріалів.
ДБР порушило кримінальне провадження щодо загибелі солдатів у військовій частині на Чернігівщині 15:50
Працівники ДБР розслідують кримінальне провадження за фактом порушення правил поводження зі зброєю (ст. 414 КК України).

Чернігівський драмтеатр популяризує вітчизняну драматургію 15:46
Протягом кожного театрального сезону в репертуарі театру з’являються нові постановки, які потім упродовж років не сходять зі сцени і привертають увагу глядацької аудиторії.

Аудитори Чернігівщини забезпечили відшкодування втрат на суму 28,2 млн грн 15:40
За результатами проведених протягом січня – лютого 2023 року ревізій та перевірок закупівель фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області виявили порушень на суму 2,2 млн грн.

У Чернігівському районі на міні підірвався трактор, чоловік отримав травми 15:37
17 березня о 10:53 на узбіччі автодороги загального користування в напрямку села Скоринець Чернігівського району стався підрив трактора на вибуховому пристрої, попередньо протитанковій міні.