Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 червня, 09:01:26

Чернігівщині СБУ вилучила зброю та боєприпаси

15.06.2018   07:30

Співробітники Служби безпеки України виявили у Чернігівській області зброю та боєприпаси.

Правоохоронці встановили, що житель міста Мена зберігав у власному помешканні військові засоби ураження. За попередньою інформацією, зловмисник привозив зброю з району проведення операції Об’єднаних сил, куди періодично виїздив. 

Під час санкціонованих обшуків у помешканні фігуранта справи співробітники СБУ вилучили гранатомет РПГ-18, майже двісті патронів різного калібру, гранату Ф-1, імітаційну шашку, світло-шумовий патрон та магазин від автомата АК-47. Вилучені засоби ураження направленні на експертизу.

Вирішується питання щодо оголошення зловмиснику про підозру в скоєнні злочину та обрання запобіжного заходу. У рамках відкритого кримінального провадження за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України триває досудове слідство.

Операція з викриття зловмисника проводилась спільно з поліцією під процесуальним керівництвом прокуратури.


Прес-група управління СБ України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:02

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

 Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону

Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону 10:59

Чернігівська область продовжує активно розвивати міжнародне співробітництво, залучаючи партнерів до відновлення, розвитку громад, реалізації інвестиційних та гуманітарних проєктів.

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08

У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.

 Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України»

Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04

У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».

10 червня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression