Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 23 травня, 04:20:06

З незаконного обігу вилучено 3200 літрів спирту сумнівної якості

12.06.2018   09:26

Співробітники податкової міліції Головного управління ДФС у Чернігівській області у взаємодії з співробітниками Ніжинського ВП ГУНП в Чернігівській області вилучили з незаконного обігу партію спирту сумнівної якості та походження.

Заходи здійснювались у рамках проведення операції «Акциз-2018» з метою запобігання тіньовому виробництву та обігу підакцизних товарів.

Небезпечну продукцію виявили на автомобільній трасі Кіпті-Глухів, в районі
с. Вертіївка Ніжинського району. 
Транспортування не облікованого спирту,  призначеного для незаконного виготовлення алкогольних напоїв, здійснювалось вантажним мікроавтобусом «Мерседес Спринтер».

Під час обшуку у вантажному відсіку даного автомобіля виявлено 14 пластикових бочок об’ємом по 230-250 літрів, заповнених прозорою рідиною з характерним запахом спирту.

З незаконного обігу вилучено 3200 літрів спирту орієнтовною вартістю 800 тис гривень.

На даний час тривають заходи по встановленню власника підакцизної продукції та каналів її постачання на територію України.

                                 
Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини