Підрозділи УДСНС України у Чернігівській області поповнилися молодими спеціалістами
11 червня в Управлінні ДСНС України у Чернігівській області відбулося засідання атестаційної комісії щодо розподілу за посадами випускників вищих навчальних закладів ДСНС України у 2018 році.
Згідно розподілу, п’ятнадцятьом молодим лейтенантам служби цивільного захисту, які завершили навчання у Національному університеті цивільного захисту України та Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля були запропоновані посади для подальшого проходження служби.
Начальник обласного Управління ДСНС полковник служби цивільного захисту Роман Гордовий з кожним випускником провів співбесіду та націлив їх на специфіку роботи безпосередньо в підрозділах пожежно-рятувальної служби Чернігівщини. Під час засідання максимально були враховані всі побажання молодих фахівців з метою полегшення їх адаптації та в подальшому якісного та професійного несення служби.
Після розподілу, на випускників чекає відпустка, по завершенню якої, всі молоді фахівці розпочнуть стажування на нових посадах у пожежно-рятувальних підрозділах Чернігівського гарнізону ДСНС України.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06
Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».
Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43
28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.
Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40
В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.
СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30
Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.
Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29
Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.