Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 березня, 16:20:52

Впродовж минулих вихідних потонуло 2 людини

11.06.2018   14:39Агенцiя

З початку року на водоймах області потонуло 27 громадян. Основною причиною трагедій є недотримання населенням заходів безпеки під час відпочинку та риболовлі.

Так, 8 червня о 16:30 до Служби порятунку "101" у Ічнянському районі надійшло повідомлення, що у с. Рожнівка зі ставка місцевими жителями піднято на поверхню тіло 51-річного чоловіка.

9 червня о 16:50 у с. Поліське Козелецького району з р. Десна працівниками Остерської рятувально-водолазної станції було піднято на поверхню тіло чоловіка. Як з’ясувалось, ним виявився 60-річний мешканець м. Остер, який, ще 19 квітня пішов рибалити, але так і не повернувся. Що послужило причиною смерті чоловіка, наразі встановлюють правоохоронці.
 

УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Освіта, здоров’я та потреби ВПО ­– В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.

11 березня: цей день в Україні і світі

11 березня: цей день в Україні і світі 09:02

День 1477 Російська агресія - Day 1477 Russian aggression

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19

Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини