Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 21 січня, 04:04:40

Прокуратуроюздійснюється процесуальне керівництво за фактом смерті Леоніда Кантера

06.06.2018   18:13

Групою прокурорів Бахмацької місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, яке розслідується Бахмацьким відділом поліції Головного управління Національної поліції, за фактом смерті відомого українського режисера, письменника, волонтера, учасника АТО Леоніда Кантера.

Установлено, що 04 червня 2018 року в с. Обирок Бахмацького району виявили тіло Леоніда Кантера з наскрізним вогнепальним пораненням в області голови.

На місце події виїздила слідчо-оперативна група, керівник Бахмацької місцевої прокуратури. З місця події вилучили вогнепальну зброю.

Кримінальне провадження розслідується за ч. 1 ст. 115 КК України (умисне вбивство). У кримінальному провадженні виконуються невідкладні слідчі дії, спрямовані на встановлення всіх обставин.


Бахмацька місцева прокуратура Чернігівської області

 

Останні новини Чернігівщини

Робота + житло: які є вакансії на Чернігівщині на початок року? 12:26

Наразі в базі вакансій Чернігівської обласної служби налічується понад три десятка пропозицій роботи з наданням житла в регіоні.

“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується

“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується 12:08

Академічний симфонічний оркестр “Філармонія”, очолюваний заслуженим діячем мистецтв України Миколою Сукачем, продовжує реалізацію великого проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, що передбачає виконання всіх симфоній Вольфганга Амадея Моцарта у хронологічному порядку.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:01

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.

12 золотих медалей: яскравий виступ команди Чернігівщини у Яворові 11:56

Нещодавно у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на лижах, у якому взяли участь понад 125 спортсменів з 9 регіонів України.

На Чернігівщині поліцейські перекрили канал розповсюдження вогнепальної зброї та боєприпасів 11:44

Оперативники та слідчі Ніжинського райуправління поліції викрили 39-річного мешканця району у продажі вогнепальної зброї та боєприпасів. Зловмисника затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини