Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 травня, 09:41:42

Упродовж минулої доби виникло 7 пожеж

06.06.2018   18:07Агенцiя

Упродовж минулої доби на Чернігівщині зареєстровано 7 пожеж, з яких 3 в житловому секторі та 4 в природних екологічних системах.

Внаслідок необережного поводження громадян з вогнем загоряння сухої рослинності та сміття на загальній площі понад 2 га виникли на відкритих територіях Чернігівського району та райцентру Прилуки.

5 червня о 12:26 до Служби порятунку "101" у Бахмацькому районі надійшло повідомлення про пожежу господарчої будівлі у с. Тиниця. На момент прибуття підрозділу ДСНС з районного центру, дах споруди був повністю охоплений полум’ям. Пожежу о 12:43 локалізовано та о 13:43 остаточно ліквідовано. Завдяки оперативним діям вогнеборців не допущено розповсюдження вогню на поруч розташовані два житлових будинки та споруди господарського призначення. Внаслідок пожежі вогнем знищено покрівлю будівлі, 1 тону грубих кормів, пошкоджено стіни. Причиною пожежі послужив розряд блискавки.

Того ж дня, о 15:08 внаслідок необережного поводження з вогнем невстановленої особи сталася пожежа господарчої будівлі у селі Старі Боровичі Сновського району. Рятувальники з райцентру, які прибули за викликом, о 15:35 локалізували, а о 15:55 остаточно ліквідували пожежу.  Вогнем знищено покрівлю споруди та пошкоджено стіни.

Всього на гасіння пожеж від підрозділів У ДСНС в області залучалось 20 чоловік особового складу та 7 одиниць спеціальної техніки.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

 Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України

Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34

З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09

На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.

 Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів

Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52

Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21

У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини