Посадовцю Управління капітального будівництва Чернігівської ОДА та посадовцю юридичної особи повідомленно про підозру у вчинення корупційних злочинів
Під процесуальним керівництво Чернігівської місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо вчинення ряду кримінальних правопорушення з ознаками корупції під час виконання будівельних робіт по проекту «Реконструкція системи тепло забезпечення Комунального лікувально-профілактичного закладу «Чернігівська центральна районна лікарня» Чернігівської районної ради, проведених за результатами, оголошеного лікувальним закладом тендеру.
![](/uploads/184-m.jpg)
Досудовим розслідуванням встановлено, що посадова особа Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації виконуючи адміністративно-господарські обов’язки, в ході виконання робіт з технічного нагляду, під час огляду та оцінки обсягів, якості фактично виконаних підрядною організації будівельних робіт по об'єкту, їх відповідності проектно-кошторисній документації, діючи умисно, зловживаючи своїм службовим становищем, діючи умисно, в інтересах підрядної організації, використовуючи своє службове становище всупереч інтересам служби, достовірно знаючи про невідповідність обсягів виконаних будівельно-монтажних робіт проектно-кошторисній документації, умисно вніс до акту приймання виконаних будівельних робіт завідомо неправдиві відомості про те, що будівельні роботи виконані в повному обсязі.
Внаслідок вищевказаних дій спричинено тяжкі наслідки державним інтересам, які виразились в спричиненні державі в особі Чернігівської обласної державної адміністрації збитків в розмірі 459 508, 54 грн.
За результатами досудового розслідування посадовцю Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації Чернігівською місцевою прокуратурою повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364, ч.1 ст. 366 КК України, а посадовцю юридичної особи - підрядника повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 191, ч.1 ст. 366 КК України.
Довідково: за вчинення злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України передбачено покарання у виді позбавленням волі на строк до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а за вчинення злочину, передбаченого ч. 4 ст. 191 КК України, - караються позбавленням волі на строк до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.