Затримано особу, що торгувала наркотичними засобами
4 червня Чернігівською місцевою прокуратурою та співробітниками ЧВП ГУНП в області під час проведення оперативної закупки наркотичних засобів була затримана жителька м. Чернігова, яка займалася збутом особливо небезпечного наркотичного засобу – опію ацетильованого.
Наразі встановлено два епізоди злочинної діяльності.
За вказаними фактами прокурором у кримінальному провадженні затриманій повідомлено про підозру у вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 307 КК України (незаконний збут особливо небезпечних наркотичних засобів, вчинений повторно).
Крім того, до суду скеровано клопотання про обрання підозрюваній запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Триває досудове розслідування.
Чернігівська місцева прокуратура
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.