Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 5 травня, 00:03:23

У річці потонув 62-річний чоловік

05.06.2018   13:12

Нехтування застереженнями рятувальників щодо необхідності дотримання громадянами правил безпечної поведінки під час відпочинку біля водойм призвело до того, що ще до початку купального сезону на водних об’єктах Чернігівщини потонуло 25 осіб, з яких 2 дітей.

Черговий трагічний випадок трапився 4 травня в с. Ковчин Куликівського району у р. Ковчинка під час риболовлі за обставин, які з'ясовують правоохоронні органи, потонув місцевий 62-річний мешканець.

Його тіло підняли з води працівники  Чернігівської обласної рятувально-водолазної станції.


УДСНС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25

Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.

 Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії

Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04

В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.

4 травня: цей день в Україні і світі

4 травня: цей день в Україні і світі 09:59

День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини