Про електронну форму діловодства в органах влади - на нараді в облдержадміністрації
Нині триває модернізація державного управління за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій. Так, зокрема, електронна форма діловодства відтепер визначена як основна для установ і підприємств державного сектору.
Щоб оперативно запровадити електронну форму діловодства в органах виконавчої влади області, в Чернігівській облдержадміністрації вчора, 31 травня, проведено навчання працівників ОДА та райдержадміністрацій.
Говорили про впровадження Інструкції з документування управлінської інформації в електронній формі та організацію роботи з електронними документами у діловодстві.
Керівник апарату облдержадміністрації Тетяна Гліб наголосила на необхідності повноцінного переведення роботи органів виконавчої влади в електронний формат.
Процес взаємодії в системі владних органів має відбуватися виключно у безпаперовій формі. Наразі необхідно сформувати повний цикл підготовки проектів актів у електронному вигляді.
За інформацією загального відділу апарату Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43
Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.
Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39
За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.
Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37
Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».
Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36
Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:28
Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.