Припинено діяльність "підпільного цеху" з виробництва алкогольних напоїв
Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області, спільно із прокуратурою області, припинили діяльність чергового незаконного виробництва небезпечного для здоров’я алкогольного сурогату.
Цього разу підпільний цех, в якому виробляли фальсифікат, був розташований у м. Чернігові, в гаражному приміщенні одного з автомобільних гаражних кооперативів м. Чернігова.
Виробництво здійснювалося шляхом змішування спирту невідомого походження з водою та іншими харчовими домішками з використанням обладнання, що забезпечує масове виробництво.
Загрозливим фактором для здоров’я споживачів було і те, що реалізація фальсифікованих алкогольних напоїв здійснювалась не в традиційних скляних пляшках а в пластикових пляшках різного об’єму та пластикових пакетах, так званих «bag-in-box», об’ємом по 2 літри.
Потужність виявленої гуральні перевищувала 2 тисячі літрів фальсифікату щомісяця.
Реалізували свою недоброякісну продукцію злочинці через торгівельну мережу м. Чернігові.
За результатами проведених 5 обшуків з незаконного обігу вилучено 2400 літрів фальсифікованих алкогольних напоїв та 1260 літрів спирту орієнтовною вартістю 800 тис гривень.
Крім цього, в ході проведених заходів також були вилучені обладнання для виготовлення сурогату, фурнітура, порожня тара для упаковки та пластикові ємності із залишками рідини з характерним запахом спирту.
На даний час триває досудове розслідування по кримінальному провадженню, зареєстрованому за ч. 3 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут і транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України.
Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57
Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.
12 березня: цей день в Україні і світі 08:54
День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression
«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08
Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.