Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 вересня, 12:26:33

ДФС в області: факти використання роботодавцями праці неоформлених працівників виявлені при проведенні спільних заходів

29.05.2018   12:32Агенцiя

Під час комплексних заходів за участю працівників обласної ДФС, Державної міграційної служби, Національної поліції та управління Держпраці в області виявлено ряд порушень у роботі закладів громадського харчування.

При перевірках встановлено факти використання неоформленої праці найманих працівників, у тому числі  особами без громадянства, порушення касової дисципліни, а саме: не проведення виручки від реалізації товарів, послуг через зареєстровані касові апарати, а також реалізації підакцизних товарів без відповідних ліцензій.

У Головному управління ДФС наголошують, що через такі порушення втрачаються кошти місцевих бюджетів, які потрібні для розвитку громад. Тому і відповідальність за вказані порушення досить сувора. Лише за квітень – травень поточного року винесено приписів за порушення законодавства про працю на суму понад 1 млн грн, а фінансові санкції за порушення касової дисципліни та безліцензійну торгівлю склали майже 300 тис грн.

Громадяни, які працюють, як наймані працівники, мають вимагати від керівників офіційного працевлаштування. Адже відсутність офіційного працевлаштування – це відсутність будь-яких соціальних гарантій.

Практика спільних перевірок буде продовжена, тому керівникам  радимо чітко дотримуватись законодавчих норм, вчасно та добровільно сплачувати податки.


Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщину відвідав новопризначений Надзвичайний і Повноважний Посол Латвії в Україні Андрейс Пілдеговічс 12:15

Учора в області вперше з візитом — новопризначений Надзвичайний і Повноважний Посол Латвії в Україні Андрейс Пілдеговічс. На зустрічі з начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, яка відбулась на Ніжинщині, говорили про результати співпраці, потреби та майбутні плани.

Борзнянська лікарня отримала сучасне обладнання 09:38

Борзнянська ЦРЛ отримала нове медичне обладнання – пересувну рентген-систему.

На Чернігівщині внаслідок російських атак пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки 09:36

В ніч на 3 вересня росіяни атакували безпілотниками населені пункти Ніжинського району.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:35

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме:3 пожежі.

3 вересня: цей день в Україні і світі

3 вересня: цей день в Україні і світі 08:54

ДЕНЬ 1288 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1288 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини