Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 30 листопада, 19:42:50

Відкритий діалог з представниками ромської національної меншини

26.05.2018   13:50Агенцiя

Про реалізацію планів заходів щодо інтеграції ромів в українське суспільство говорили 24 травня представники територіальних органів центральних органів виконавчої влади, Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Чернігівській області та громадськості.

«Проведення інформаційно-просвітницької роботи, спрямованої на протидію упередженому ставленню до осіб, які належать до ромської національної меншини є одним із важливих аспектів діяльності юстиції»,- зазначила Людмила Кузьміна, відповідальна особа за реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» в Головному територіальному управління юстиції у Чернігівській області.

Голова Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Чернігівській області Альона Івженко та її заступник Михайло Білявський акцентували увагу учасників зустрічі на тому, що кожна людина, як член суспільства повинна бути забезпечена рівними правами та можливостями, незалежно від раси, кольору шкіри, мови, релігії, політичних переконань.

Світлана Трянова, начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти, зазначила, що наразі обласним управлінням юстиції проводиться Декада до дня захисту дітей, повідомивши, що одним з напрямків його роботи є проведення правоосвітніх заходів щодо толерантного та неупередженого ставлення до осіб, які належать до ромської національної меншини.

Представники ДМС України в Чернігівській області Вікторія Сенюк та Ольга Огорілко спілкувались з учасниками заходу з питань документування, громадянства та паспортизації. Голова Правління, керівник проектів громадської організації «Бахтало Дром» Олексій Дідігуров говорив про запровадження процедури відкритого діалогу з представниками ромської національної меншини на території Чернігівської області, об’єднання спільних зусиль щодо інтеграції ромів в українське суспільство.


Головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Ворог продовжує обстрілювати прикордоння Чернігівщини

Ворог продовжує обстрілювати прикордоння Чернігівщини 16:38

Вчергове окупанти поцілили по прикордонню Чернігівщини і Сумщини.

До уваги мешканців Чернігова і району!

До уваги мешканців Чернігова і району! 16:33

Сьогодні з 16:30 до 20:00 будуть проводитися нічні стрільби з використанням автоматичної стрілецької зброї на полігоні на околицях міста.

Як вимушені переселенці допомагають Менській громаді. Історія Світлани 14:51

Якщо людина мала сильну громадську свідомість та позицію до того, як почалось повномасштабне вторгнення, то вона її не позбувається і тепер, а навпаки - максимально адаптується в умовах війни на новому місці і допомагає громаді, яка її прийняла.

 Як переживають війну люди з діагнозом ВІЛ/СНІД?

Як переживають війну люди з діагнозом ВІЛ/СНІД? 11:06

За 9 місяців цього року в Чернігівській області виявлено 265 нових випадків ВІЛ-інфекції. В порівняні з минулими роками, ця цифра не збільшилась. Але вона могла би бути меншою, якби не бойові дії на нашій території. Війна – це завжди кров. А кров - один із можливих шляхів передачі ВІЛ. Тому кількість звернень в області щодо обстеження на ВІЛ, починаючи з квітня, відчутно зросла. Про це розповідає піар-менеджерка ГО «Відродження нації» Ірина Кравець.

Відбулося засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання: підсумки роботи

Відбулося засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання: підсумки роботи 10:49

Низку важливих рішень щодо життєдіяльності Чернігівщини в умовах воєнного стану прийняли сьогодні депутати у ході пленарного засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини