Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 26 травня, 14:01:18

Відкритий діалог з представниками ромської національної меншини

26.05.2018   13:50Агенцiя

Про реалізацію планів заходів щодо інтеграції ромів в українське суспільство говорили 24 травня представники територіальних органів центральних органів виконавчої влади, Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Чернігівській області та громадськості.

«Проведення інформаційно-просвітницької роботи, спрямованої на протидію упередженому ставленню до осіб, які належать до ромської національної меншини є одним із важливих аспектів діяльності юстиції»,- зазначила Людмила Кузьміна, відповідальна особа за реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» в Головному територіальному управління юстиції у Чернігівській області.

Голова Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Чернігівській області Альона Івженко та її заступник Михайло Білявський акцентували увагу учасників зустрічі на тому, що кожна людина, як член суспільства повинна бути забезпечена рівними правами та можливостями, незалежно від раси, кольору шкіри, мови, релігії, політичних переконань.

Світлана Трянова, начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти, зазначила, що наразі обласним управлінням юстиції проводиться Декада до дня захисту дітей, повідомивши, що одним з напрямків його роботи є проведення правоосвітніх заходів щодо толерантного та неупередженого ставлення до осіб, які належать до ромської національної меншини.

Представники ДМС України в Чернігівській області Вікторія Сенюк та Ольга Огорілко спілкувались з учасниками заходу з питань документування, громадянства та паспортизації. Голова Правління, керівник проектів громадської організації «Бахтало Дром» Олексій Дідігуров говорив про запровадження процедури відкритого діалогу з представниками ромської національної меншини на території Чернігівської області, об’єднання спільних зусиль щодо інтеграції ромів в українське суспільство.


Головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили автомобіль, який вночі невідомі викрали у власника з-під будинку

Патрульні виявили автомобіль, який вночі невідомі викрали у власника з-під будинку 13:23

Сьогодні о 8-й ранку на спецлінію 102 звернувся чернігівець із повідомленням про те, що зник його автомобілем марки Volvo, який він залишив ввечері біля будинку на вулиці Текстильників.

У Чернігові розпочинається прийом дітей до 1-х класів

У Чернігові розпочинається прийом дітей до 1-х класів 13:09

У школах Чернігова з 27.05.2020 до 26.06.2020 включно триватиме прийом документів для зарахування дітей до 1-х класів у 2020-2021 навчальний рік.

На Чернігівщині вже 136 лабораторно підтверджених випадків COVID-19

На Чернігівщині вже 136 лабораторно підтверджених випадків COVID-19 13:06

За даними моніторингу, за минулу добу в області зафіксовано 2 нові випадки інфікування коронавірусом у м. Чернігів.

Незабаром у Чернігові відкриється перша станція сортування сміття

Незабаром у Чернігові відкриється перша станція сортування сміття 12:45

Вже у червні у Чернігові запрацює перша в місті станція сортування сміття. Над її створенням працює громадська організація “Еко Місто”.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 12:24

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.