Головне управління ДФС у Чернігівській області вкотре застерігає підприємців від дій шахраїв
До відділу внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Чернігівській області ГУ ДФС у Чернігівській області надійшла інформація про те, що на телефони підприємців м.Мена та смт.Куликівка знову надходять дзвінки від осіб, що представляються в.о. начальника Менської ОДПІ та заступником начальника Чернігівської ОДПІ – начальником Куликівського відділення.

Гроші вимагають під різними приводами: «за непроведення перевірки», «профінансувати» вигадані заходи тощо.
Цього разу шахраї користуються телефонними номерами: (066) 260-87-20, (095) 731-58-62, (050) 830-52-65, (050) 823-07-92.
Будьте пильними, не піддавайтесь на провокації та у разі надходження таких дзвінків з будь-якими незаконними вимогами одразу повідомляйте працівників відділу внутрішньої безпеки за номером телефону: (0462) 668-522.
Головне управління ДФС у Чернігівській області наголошує, що шахраї, які діють у такий спосіб, не мають жодного відношення до фіскальних органів.
Останні новини Чернігівщини
Поліцейські Чернігівського райуправління викрили дует викрадачів мотоциклів 10:32
Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з поліцейським офіцером громади викрили двох молодиків, причетних до незаконного заволодіння мотоциклами в селах Чернігівського району.
Освіта без вікових обмежень: можливості для дорослого населення Чернігівщини 10:30
Здобути нову професію, підвищити кваліфікацію або офіційно підтвердити вже набуті навички – зробити це можна в закладах професійної освіти області.
Вкрай потрібна ініціатива: жителі віддалених сіл – про мобільні бригади лікарів 10:26
Сьогодні в двох громадах області, а саме в Ріпкинській та Чернігівській, працювали мобільні бригади лікарів. Тож, отримати спеціалізовані послуги та пройти медичне обстеження змогли жителі Любеча, Добрянки, Радуля, Пакуля та інших сіл громад.

10 жовтня: цей день в Україні і світі 10:01
ДЕНЬ 1325 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1325 RUSSIAN AGRESSION
Поліція Чернігівщини перекрила канал збуту вибухонебезпечних боєприпасів 09:10
Поліцейські відділення №1 (с-ще Короп) Новгород-Сіверського райвідділу затримали 37-річну жительку одного з сіл Коропської громади, яка налагодила збут ручних гранат.