Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 12 квітня, 00:04:58

Про те, як виконуються обіцянки Чернігівського міського голови, звітуватимуть публічно

22.05.2018   13:29

Таким же чином будуть даватися й відповіді на питання, які були задані мешканцями на цих зустрічах, але вимагали часу на з’ясування обставин.

Усі підняті питання братимуться на облік і контроль з чітким визначенням завдань, відповідальних і термінів виконання.

Саме таке завдання поставив Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко перед усіма своїми підлеглими. Про свій намір доводити до кінцевого результату все те, що говориться на таких зустрічах, міський голова казав неодноразово, але протокольно завдання було дане на засіданні виконавчого комітету міської ради 17 травня:
- Повинна бути чітка інвентаризація всіх питань. Створюється таблиця, призначаються відповідальні, терміни виконання – все, як повинно бути. На нараді це обговорюється і потім по результатах ми звітуємо. Більше того: якщо потрібно, то і в змі. Тому в мене прохання до всіх, кого підняті там питання стосуються: підходити до цього відповідально.  Це – пріоритет №1 у вашій роботі.  Якщо ми–Ми повинні думати спочатку, враховувати всі обставини – але якщо ми вже даємо обіцянку, що зробимо – то робіть. Інших варіантів ні в мене, ні у вас, як у моїх підлеглих, нема, - сказав тоді мер.

Зазвичай розширені нагади міського голови з керівниками структурних підрозділів і комунальних підприємств міської ради проходять щовівторка. Найближча така нарада – завтра, 22 травня. Початок о 8.00.

Дивіться трансляцію на офіційному веб-порталі Чернігівської міської ради або на  сторінці «Прес-служба Чернігівської міської ради» в соціальній мережі «Facebook».

Уточнити день і час проведення наради кожного тижня можна на веб-порталі Чернігівської міської ради в розділі "Актуально", де завжди публікується орієнтовний план основних заходів ради на тиждень.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років 11:46

Туристичний портал Budget Travel склав список із десяти чудес світу, які можуть зникнути до 2040 року.

Cмачні рецепти вихідного дня: 8 корисних сніданків в банці 11:21

Сніданок у банці - це дуже класно. По-перше, смачно й корисно, по-друге, дуже просто, а головне - його можна приготувати з вечора, заощадивши дорогоцінні ранкові хвилини для чогось більш приємного, наприклад, для сну.

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня 11:11

12 квітня - молодий Місяць. У цей день утримайтеся від починань, великих фізичних і емоційних навантажень. Можна планувати, мріяти і подумки моделювати бажане майбутнє.