Рятувальники деблокували загиблу пасажирку з пошкодженого внаслідок
20 травня о 03:00 у м. Прилуки до «Служби порятунку 101» надійшло повідомлення про те, що поблизу с. Заїзд Прилуцького району Чернігівської області сталася дорожньо-транспортна пригода.
Як з'ясувалося, 38-річний власник легкового автомобіля "Ford Transit" не впорався з керуванням, виїхав на обочину та скоїв наїзд на придорожнє дерево, внаслідок чого його 32-річна дружина загинула на місці пригоди, а власник отримав тілесні ушкодження.
Для проведення аварійно-рятувальних робіт залучалось відділення 12-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Прилуки у складі 4 чоловік особового складу та 1 одиниці техніки.
Рятувальники, які прибули за викликом, за допомогою спецінструменту деблокували тіло загиблої.
У зв’язку з цим, рятувальники Управління ДСНС України у Чернігівській області закликають водіїв не перевищувати швидкість та дотримуватися правил дорожнього руху.
УДСНС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06
Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».
Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43
28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.
Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40
В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.
СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30
Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.
Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29
Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.