Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 листопада, 22:58:28

За позовом прокуратури збільшено надходження до бюджету територіальної громади

19.05.2018   08:15

Апеляційним судом Чернігівської області за активної позиції прокурора відмовлено в задоволенні апеляційної скарги підприємця на рішення Сосницького районного суду, яким позов прокуратури в інтересах Сосницької селищної ради задоволено у повному обсязі.

Зазначеним рішенням внесено зміни до договору оренди земельної ділянки комерційного призначення, укладеного між Сосницькою селищною радою та фізичною особою-підприємцем, з урахуванням підвищення розміру нормативно-грошової оцінки землі на відповідній території.

За зміненим договором орендна плата за користування земельною ділянкою для підприємця підвищиться у більш ніж 12 разів з 4,3 тис. грн. у рік до 54 тис. грн., що у свою чергу, сприятиме наповненню бюджету територіальної громади.

Рішення суду першої інстанції набрало законної сили та підлягає виконанню з дня його проголошення.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 553 нових випадки COVID-19

Виявлено 553 нових випадки COVID-19 17:40

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 листопада в області зафіксовано 553 нових випадки COVID-19.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 13:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Чернігівщина приєдналась до Всеукраїнської акції

Чернігівщина приєдналась до Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства". ФОТОрепортаж 13:10

У середу, 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок на Чернігівщині стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія «16 днів проти насильства».

В Чернігові з’явилась пам’ятна дошка герою-підпільнику

В Чернігові з’явилась пам’ятна дошка герою-підпільнику 12:38

13 листопада на будинку №7 по вулиці Родімцева міста Чернігів, відкрили меморіальну дошку підпільнику часів Другої Світової війни Олександру Дмитровичу Михайленку.

Капітальні інвестиції в Чернігівській області. ДОВІДКА

Капітальні інвестиції в Чернігівській області. ДОВІДКА 12:28

У січні–вересні 2020 р. обсяг капітальних інвестицій підприємств та організацій Чернігівщини становив 3638 млн.грн. Майже всі вони (99% загального обсягу) вкладені в матеріальні активи.