Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 листопада, 14:23:57

За позовом прокуратури збільшено надходження до бюджету територіальної громади

19.05.2018   08:15

Апеляційним судом Чернігівської області за активної позиції прокурора відмовлено в задоволенні апеляційної скарги підприємця на рішення Сосницького районного суду, яким позов прокуратури в інтересах Сосницької селищної ради задоволено у повному обсязі.

Зазначеним рішенням внесено зміни до договору оренди земельної ділянки комерційного призначення, укладеного між Сосницькою селищною радою та фізичною особою-підприємцем, з урахуванням підвищення розміру нормативно-грошової оцінки землі на відповідній території.

За зміненим договором орендна плата за користування земельною ділянкою для підприємця підвищиться у більш ніж 12 разів з 4,3 тис. грн. у рік до 54 тис. грн., що у свою чергу, сприятиме наповненню бюджету територіальної громади.

Рішення суду першої інстанції набрало законної сили та підлягає виконанню з дня його проголошення.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Служба зайнятості допомагає здобути затребувану на ринку праці професію

Служба зайнятості допомагає здобути затребувану на ринку праці професію 13:36

А чи знаєте ви, що в службі зайнятості можна безкоштовно здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію? Протягом січня-жовтня 2019 року на Чернігівщині майже 3 тисячі безробітних громадян скористалися цією можливістю.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:32

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 11 листопада до 8:00 12 листопада 2019 року.

На трасах Чернігівщини цьогоріч буде встановлено 11 демпферних систем

На трасах Чернігівщини цьогоріч буде встановлено 11 демпферних систем 09:16

Продовжуємо впроваджувати сучасні підходи у безпеці дорожнього руху. Цьогоріч на автошляхах державного значення Чернігівської області буде встановлено одинадцять демпферних систем - амортизаційних пристроїв, що слугують для мінімізації наслідків ДТП та збереження життя людей.

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел 09:02

В Україні встановлено 70 МВт біогазових установок (47 МВт працюють на агровідходах, 23 МВт – на сміттєзвалищах). Про це повідомили в Держенергоефективності.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини