Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 червня, 05:20:03

Поліція оперативно затримала зловмисника, який в ході бійки завдав ножових поранень трьом чоловікам

14.05.2018   07:15

Кримінальна поліція Прилуцького відділу ГУНП в Чернігівській області затримала активного учасника нічної бійки, який в ході з'ясування стосунків наніс численні ножові поранення трьом чоловікам.

Під ранок 12 травня до поліції надійшло повідомлення, що біля бару селища Ладан Прилуцького району відбувається бійка. Туди негайно виїхали одразу кілька груп реагування патрульної поліції та слідчо-оперативна група Прилуцького відділу. 

Як встановили правоохоронці, по допомогу до лікарів з множинними ножовими пораненнями звернулися троє жителів району. Чоловіки відпочивали в одному з барів, коли до них під’їхала автівка з незнайомцями. Ті почали провокувати сварку,  яка скоро переросла в бійку. Один з прибулих вихопив ніж та завдав чоловікам ножових поранень різної тяжкості, після чого втік.

Опитавши потерпілих, поліція отримала необхідну інформацію про нападника та автомобіль, яким той приїхав. В ході розшукових заходів кримінальна поліція оперативно вирахувала та в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України затримала правопорушника. Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за статтею "замах на вбивство". Триває досудове розслідування.


Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівській міській раді відбувся круглий стіл до Дня Конституції України 17:27

Напередодні Дня Конституції України в приміщенні Чернігівської міської ради відбувся круглий стіл на тему «Захист прав людини в умовах війни: стан і перспективи Чернігівської громади».

Ніжинські поліцейські викрили зловмисника, причетного до крадіжки з магазину 16:55

До чергової частини Ніжинського районного управління поліції надійшло повідомлення від продавчині місцевого магазину про крадіжку.

Мешканцям Чернігівщини вручили відзнаки з нагоди Дня Конституції 16:34

У переддень великого державного свята – Дня Конституції України – у Чернігові вітали мешканців області начальник ОВА В’ячеслав Чаус та голова облради Олена Дмитренко.

Чернігівщина: надходження військового збору за 5 місяців склали близько 1,1 млрд гривень 16:11

Протягом січня - травня 2025 року платники податків Чернігівської області сплатили до державного бюджету близько 1,1 млрд грн військового збору. Це в три рази більше, ніж надходження за аналогічний період минулого року. Додатково надійшло 761,1 млн гривень.

Не просто "пиляти" відосики: що потрібно чернігівським журналістам зараз і завтра 15:49

Професійне свято медійників, яке відзначають в червні, це час не лише нагород і відзнак від влади, але і привід поспілкуватися про досягнення та виклики у сфері.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини