За вбивство колишньої співмешканки та крадіжку речей померлої винну особу засуджено до 13 років позбавлення волі
За принципової позиції прокуратури вироком районного суду місцевого жителя визнано винуватим у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 115 КК України (умисне вбивство), ч. 3 ст. 185 КК України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло).
У судовому засіданні прокурором доведено, що у серпні 2017 року обвинувачений, знаходячись у місці проживання колишньої співмешканки у м. Ніжин, у ході сварки з мотивів тривалих неприязних відносин, бажаючи настання смерті наніс потерпілій ряд ударів тупим предметом в область голови та тулубу, чим спричинив внутрішньо-черепну травму, чисельні багатоуламкові переломи кісток лицьового та мозкового черепа, багатоуламкові переломи ребер з обох сторін грудної клітки, від яких наступила смерть жінки.
Зі сплином невстановлено слідством часу після убивства, обвинувачений проник у квартиру, де залишався труп колишньої співмешканки, звідки викрав комп’ютерну техніку, побутову хімію, інші речі хатнього вжитку загальною вартістю 2,7 тис. грн. Частину викраденого чоловік здав у ломбард
Врахувавши позицію прокурора щодо суспільної небезпеки злочинів, те що обвинувачений вини у вчиненні правопорушень не визнав та не розкаявся суд остаточно, із застосуванням ч. 1 ст. 70 КК України, призначив покарання у вигляді 13 років позбавлення волі.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.
Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56
22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.
Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54
Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.
Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52
Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.
Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51
У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.