Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 19 березня, 21:53:35

На р. Десна тривають пошуки 19-річного юнака

07.05.2018   07:27

4 травня о 15:47 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про те, що під час купання у річці Десна на міському пляжі "Золотий берег", що в обласному центрі, на очах у свідків потонув хлопець 1999 року народження - вихованець «Спортивної школи-інтернат».

Для проведення пошукових робіт були залучені водолази відділення підводного розмінування групи піротехнічних робіт та фахівці групи аварійно-рятувальних робіт Аварійно-рятувального загону Управління ДСНС України у Чернігівській області, а також співробітники Чернігівської обласної водолазно-рятувальної станції.

Станом на 20:00 04 травня обстежено близько 5 тис. кв. м. підводної акваторії річки Десна та понад 4000 кв. м. берегової лінії. Пошукові роботи наразі продовжуються.

Загалом для проведення пошукових та інших невідкладних робіт від Управління ДСНС України у Чернігівській області залучено 12 чоловік особового складу, 3 одиниці техніки та 1 моторний човен.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17

Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.

 Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові

Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16

Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.

Псевдобанкіри заволоділи коштами жінки у сумі понад 55 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 12:13

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:01

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 10:57

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.