Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 листопада, 00:51:20

У Чернігові 7 та 8 травня рух автотранспорту на окремій ділянці пр. Миру перекриватиметься

07.05.2018   07:23

У Чернігові 7 – 8 травня у зв’язку з проведенням ремонтних робіт дорожнього покриття на відрізку проспекту Миру, буде перекрита ділянка проспекту Миру від перехрестя з вулицею Льотною (перехрестя перекриватися не буде) до перехрестя з вулицею Литовською (Кірова) (перехрестя буде відкрите до 2-ї половини дня 8 травня).

Перекриття руху автотранспорту буде здійснюватися 7 травня о 09.00 від вул. Льотної у напрямку вул. О. Кошового. По мірі укладення дорожнього покриття буде перекриватися наступна ділянка дороги і відкриватися вже відремонтована.

На час перекриття ділянок вулиць вносяться зміни в маршрутну мережу громадського транспорту.

Рекомендований об’їзд даної ділянки вулично-шляхової мережі міста, де проводяться ремонтні роботи дорожнього покриття здійснюватиметься вулицями Тичини, Литовською, Інструментальною, Громадською, Козацькою, Курсанта Єськова, Михалевича.

Тролейбусні маршрути №2; 3; 4; 9; 10, на час перекриття курсувати не будуть.

Тролейбусний маршрут №10 продовжує заміняти тимчасовий автобусний маршрут №10А.

Тролейбусний маршрут №4 буде рухатися від кінцевої зупинки «ОХВ» до площі Дружби народів, де буде розвертатися для руху у зворотному напрямку.

Можливі ускладнення з обслуговуванням зупинок «вул. М. Загривного» та «Ремзавод». Для вирішення питання транспортного забезпечення мешканців мікрорайону, у вказані дні, до перехрестя вулиці О. Кошового з пр. Миру буде рухатися автобусний маршрут №37, який буде продовжений від вул. Єськова по вул. Михалевича, вул. Волковича та вул. О.Кошового.

Автобусні маршрути № 24; 24А та 26 будуть рухатися по вул. Льотній на вул. Єськова, вул. Михалевича, до зупинки «Обласна лікарня» де будуть розвертатися для подальшого руху за маршрутами.

Автобусний маршрут №33; 42; тимчасово рухатиметься від зупинки  «вул. Тичини» через вул. Інструментальну та вул. Громадську до пр. Миру і далі за встановленим маршрутом.
 За повідомленням управління транспорту та зв’язку міської ради

Останні новини Чернігівщини

Верховна Рада ухвалила державний бюджет на 2020 рік

Верховна Рада ухвалила державний бюджет на 2020 рік 14:18

За це рішення проголосували 283 нардепи.

Голову та завідувача сектору культури РДА судитимуть за одержання 1500 доларів США

Голову та завідувача сектору культури РДА судитимуть за одержання 1500 доларів США 13:47

Скеровано до суду обвинувальний акт щодо голови Борзнянської районної ради та завідувача сектору культури Борзнянської районної державної адміністрації Чернігівської області, підозрюваних в одержанні 1500 доларів США неправомірної вигоди.

Голова ОДА Андрій Прокопенко провів нараду з правоохоронцями щодо розслідування справи по КП

Голова ОДА Андрій Прокопенко провів нараду з правоохоронцями щодо розслідування справи по КП "Ліки України" 11:40

У нараді взяли участь: начальник Головного управління Національної поліції в області Едуард Альохін, заступник начальника Головного управління - начальник слідчого управління Євген Гончаров, голова Управління СБУ у Чернігівській області Юрій Гончаров та в.о. прокурора Чернігівської області Сергій Івашко.

Міжнародна данська компанія

Міжнародна данська компанія "Spectre A/S" розглядає можливість відкриття підприємства на Чернігівщині 11:34

А ще у планах — знайти партнера, готового до розширення власних потужностей. При цьому іноземна сторона готова забезпечувати певну кількість замовлень на рік, постачати сировину. Мова йде про швейні підприємства області, адже компанія займається виробництвом одягу для різних видів спорту на відкритому повітрі (велоспорту, сноуборду, альпінізму, кінного спорту тощо).

"Інна Василенко. Невідома зірка" 11:22

«Відкриття нівроку» Інна Василенко – 25 років на сцені. «Буде весело!» - обіцяла артистка, запрошуючи на свою лірично-комедійну бенефісну програму «Інна Василенко. Невідома Зірка», представлену в обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм 13 листопада.