Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 листопада, 21:32:37

Поліція підбила підсумки місячника добровільної здачі зброї

05.05.2018   09:42Агенцiя

В рамках місячника добровільної здачі зброї, що тривав з 1 по 30 квітня, жителі Чернігівщини демонстрували високий рівень правосвідомості – добровільно здавали до поліції незаконну зброю, боєприпаси, вибухові матеріали та спеціальні засоби.

Для інформування широких верств жителів області поліція проводила роз’яснювальну роботу про умови проведення місячника добровільної здачі зброї та правові наслідки зберігання незаконної зброї. В засобах масової інформації, сільських та селищних радах правоохоронці організували та провели кількасот тематичних виступів.

Протягом місячника з незаконного обігу виведено близько 200 одиниць вогнепальної зброї, 4 одиниці нарізної зброї армійських зразків (часів Другої світової війни), 10 одиниць мисливської нарізної (з них – 4 одиниці незареєстрованої), 165 одиниць мисливської гладкоствольної зброї (з них 45 одиниць зброї, не зареєстрованої в поліції), 10 одиниць холодної зброї.

Добровільно здано шість сотень набоїв різних калібрів. Добровільно здано 46 одиниць спецзасобів: 37 одиниць газової зброї, 3 з яких не зареєстровані, 9 одиниць пристроїв травматичної дії.

Так, семеро жителів обласного центру звернулися до сектору дозвільної системи м. Чернігова та добровільно здали мисливські гладкоствольні та нарізні рушниці марки ТОЗ та ІЖ різних модифікацій, які не були зареєстровані в поліції.

Шестеро жителів Прилук та Прилуцького району добровільно здали до поліції 2 одиниці нарізної та 3 одиниці мисливської гладкоствольної зброї - рушниці марки ТОЗ різних модифікацій та 1 нарізну рушницю часів Другої світової війни.

Шестеро жителів Козельця та Козелецького району здали до поліції 6 одиниць нарізної гладкоствольної зброї марки ІЖ різних модифікацій та 3 іномарки.

Поліція звертається до громадян та нагадує, що незаконна зброя – це не тільки порушення закону, а й причина нещасних випадків, які нерідко відбирають життя і здоров’я у нерозважливих власників.

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».