Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 лютого, 23:33:57

Провідні фізіологи та фахівці ветеринарної медицини України зустрілися у Чернігові

04.05.2018   08:40Агенцiя

Актуальні проблеми фізіології тварин – тема Міжнародної науково-практичної конференції, яка розпочалася 3 травня. Координацію заходу здійснює Головне управління Держпродспоживслужби в області.

Поділитися власними напрацюваннями та обмінятися науково-практичним досвідом приїхали фахівці та науковці не тільки з усієї України, а також із сусідньої Білорусі.

До обговорення сучасної проблематики розвитку сільськогосподарської галузі, зокрема тваринництва, долучилися заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Сергій Сергієнко, начальник Головного управління Держпродспоживслужби в області Юрій Павлішен, директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Юрій Ткалич, представники ветеринарної служби області та інші.

– Чернігівщина є однією з найбільших за територією областей України. Основна складова економічного розвитку регіону – саме аграрний сектор. Більше тисячі підприємств працюють у цьому напрямку. Область має один з найкращих показників у вирощуванні зернових. Зокрема, в нашій області працює лідер з виробництва крохмалю та крохмалепродуктів ПБП «Вимал». Аграрії виходять на нові ринки: Європи, Африки, Азії, – зазначив Сергій Сергієнко.

Крім того, заступник голови ОДА зауважив:

– Сьогоднішній захід є дуже важливим для сільгоспвиробників. Адже це можливість обмінятися напрацюваннями та науковими ідеями. Ми маємо йти в ногу з часом, використовуючи новітні технології та наукові підходи.

На важливості фізіологічної науки в розвитку ветеринарної медицини та тваринництва наголосив Юрій Павлішен. Він також ознайомив присутніх з основними напрямками та принципами діяльності очолюваної ним служби.

Під час заходу науковці представили результати своїх досліджень і наукових робіт. Мова йшла про фізіологічні основи підвищення продуктивності корів, особливості впливу органічних і неорганічних речовин на розвиток тварин тощо. Серед розглянутих питань – системний підхід до застосування стовбурних клітин і продуктів клітинних технологій у ветеринарній медицині.

Конференція, присвячена 120-річчю Національного університету біоресурсів і природокористування України, продовжить свою роботу до суботи.

 
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Чекали 29, натомість весільний марш пролунав для 41 пари - День закоханих на Чернігівщині

Чекали 29, натомість весільний марш пролунав для 41 пари - День закоханих на Чернігівщині 17:28

Третій рік поспіль завдяки ініціативі Міністерства юстиції «Кохання поза часом» щасливі закохані можуть забарвити день 14 лютого справжніми емоціями і особливою пам’ятною подією, поєднавши долю зі своєю половинкою з ранку до опівночі.

"Сонце слова на двох" зійшло у бібліотеці ім. М. Коцюбинського 17:07

Вечір поезії від Тетяни Шептицької та Сергія Пантюка пройшов у бібліотеці ім. М. Коцюбинського в рамках реалізації проекту «Безкоштовні курси української мови».

Менська громада працює над створенням антикорупційної еко-системи

Менська громада працює над створенням антикорупційної еко-системи 16:53

Що таке Антикорупційна програма та які переваги її прийняття – такі питання жваво обговорювались з представниками місцевої влади Менської ОТГ на інформаційній зустрічі, яка пройшла 17 лютого.

На вихідних посилені поліцейські патрулі відпрацьовували Чернігів

На вихідних посилені поліцейські патрулі відпрацьовували Чернігів 16:42

В обласному центрі з 14 лютого до 16 лютого поліція провела перше в цьому році оперативно-профілактичне відпрацювання. Такі заходи відбуватимуться циклічно в різних мікрорайонах міста.

За вихідні патрульні розшукали двох чоловіків, які переховувалися від поліції

За вихідні патрульні розшукали двох чоловіків, які переховувалися від поліції 16:32

Під час патрулювання на вулиці Савчука у дворі будинків інспектори помітили підозрілого чоловіка, який мав ознаки алкогольного сп’яніння.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини