Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 7 грудня, 11:49:56

За втручання прокурора відшкодовано 60 тис. грн. збитків, завданих самовільним використанням земельної ділянки

03.05.2018   07:39

Органи прокуратури області вживають системних заходів представницького реагування, спрямованих на поновлення інтересів держави у сфері землекористування.

Так, Менська місцева прокуратура звернулася до суду з позовом до одного з приватних товариств про стягнення понад 60 тис. грн. збитків, завданих  самовільним розорюванням земельної ділянки державної власності на площі 54 га на території Чорнорізької сільської ради Семенівського району.

Зазначений факт було задокументовано працівниками Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області, якими і розраховано збитки, завдані безоплатним використанням землі.

Оскільки господарюючим суб’єктом зазначену шкоду у встановлені строки сплачено не було, прокурор звернувся до суду з відповідним позовом.

Усвідомлюючи неспростовність наданих прокурором доказів у суді, відповідачем вся сума збитків відшкодована добровільно до винесення судом рішення.

За таких обставин постановою Господарського суду Чернігівської області від 24.04.2018 провадження у справі закрито у зв’язку з відсутністю предмету спору через добровільне виконання відповідачем позовних вимог прокурора.

Подальша робота з протидії фактам незаконного використання земель триває.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості

ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості 08:55

Протягом січня-листопада 2025 року послугами Чернігівської обласної служби скористалися понад 1,3 тис. людей з інвалідністю.

До суду направлено справу трьох російських командирів, причетних до загибелі 20 людей у Чернігові 08:48

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направили до суду обвинувальний акт стосовно командира 35-ї окремої мотострілецької бригади 41-ї загальновійськової армії Центрального військового округу зс рф та двох підлеглих командирів батальйонних тактичних груп.

На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян

На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян 08:47

Вчорра вдень російська армія ударила безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.

 Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення

Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення 08:45

У Чернігові підписали меморандум між ОВА, Бельгійським агентство з міжнародного співробітництва Enabel, Центром крові і підрядником щодо капітального ремонту будівлі Центру. У проєкті також передбачена термомодернізація.

5 грудня: цей день в Україні і світі

5 грудня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1381 Російська агресія - Day 1381 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини