Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 14 вересня, 07:32:02

Кордон за тиждень. ОФІЦІЙНО

02.05.2018   11:01Агенцiя

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

Українсько-російська ділянка державного кордону охороняється посилено, в пунктах пропуску через державний кордон здійснюється посилений прикордонний контроль.

Персоналом прикордонного загону забезпечено недоторканість державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку громадян, що перетинають державний кордон.

З 23 квітня до 1 травня 2018 року на Чернігівщині, через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 83,9 тис. осіб та 19,9 тис. транспортних засобів. 

До адміністративної відповідальності притягнуто 43 особи, на яких накладено штрафів на суму 28509 гривень.
Через державний кордон не пропущено 44 особи, з яких 17 - громадяни Росії, з яких 5 не змогли підтвердити мету перебування в Україні.

Серед не пропущених громадян 8 іноземців отримали відмову та заборону в’їзду до України строком на 3 роки за незаконний в’їзд на тимчасово окуповану територію АР Крим.


Помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби підполковник О. Дудко

Останні новини Чернігівщини

Мінрозвитку оголошує відбір проєктів, фінансування яких може здійснюватися за кошти, залучені в рамках спільних з ЄІБ проєктів 11:23

Розпочато відбір проєктів, реалізація яких буде здійснюватися за рахунок «Програми відновлення України ІІІ» (Транш В) та нерозподілених залишків коштів програм «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» та «Програма з відновлення України».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:19

Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 10 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

Ультразвукова діапедевтика в практиці лікаря первинної ланки при урологічній патології 10:02

Урологічні хвороби залишаються однією з основних проблем в Україні.

Поліція Чернігівщини перекрила канал незаконного переправлення військовозобовʼязаних через державний кордон 09:37

Поліцейські припинили діяльність міжрегіональної злочинної групи, яка нелегально переправляла військовозобовʼязаних чоловіків за межі України. Вартість «послуги» сягала 6000 доларів з однієї особи. Фігурантів, причетних до організації незаконного перетину кордону, затримали та повідомили їм про підозру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини