Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 квітня, 15:43:00

Поліцейський пес розшукав хлопчика, який блукав у лісовому масиві

02.05.2018   09:08

Завдяки досвіду співробітників ювенальної превенції та професіоналізму кінолога поліція оперативно розшукала і повернула матері неповнолітнього сина, що після сварки з нею пішов з дому.

До поліції надійшло повідомлення, що в Чернігові після сварки з мамою пішов у невідомому напрямку підліток. Правоохоронці негайно організували на пошуки хлопця співробітників ювенальної превенції та кінолога із спеціально натренованою собакою.

Мати розповіла, що 10-річний син пішов з дому близько трьох годин тому. Вона почала хвилюватися, коли за вікном вже почало сутеніти.

Пес узяв слід і направився у лісовий масив Ялівщина. Там компанії відпочивальників підтвердили, що дійсно бачили хлопчика, що сам блукав лісовими стежками.

Прочесавши кільканадцять гектарів території, поліцейські завдяки пошуковому псу розшукали хлопчика у приватному секторі в районі вулиці Льотної. З утікачем провели профілактичну бесіду про неприпустимість подібної поведінки в майбутньому і повернули додому.

На матір підлітка складено адміністративний протокол за статтею 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) - тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.


Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04

У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:59

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.

Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07

У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.

14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00

День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини