Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 вересня, 04:59:45

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

25.04.2018   09:21Агенцiя

Інформаціяпро надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 24 квітня до 8:00 25 квітня.

МНС

МНС

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 2 пожежі, 5 випадків виявлення і знешкодження боєприпасів часів Другої світової війни.

 
Пожежі – 2, з них 1 випадок загоряння сухої трави на площі 0,5 га та 1 інша пожежа.


Виявлення та знешкодження боєприпасів часів Другої світової війни – 5:

- групою піротехнічних робіт та підводного розмінування управління ДСНС України у Чернігівській області о 10 год. 50 хв. 24 квітня було знищено мінометну міну калібру 82 мм часів Другої світової війни, яку було виявлено 23 квітня під час проведення земляних робіт в м. Прилуки по вул. Гетьмана Сагайдачного, 72а;

- групою піротехнічних робіт та підводного розмінування управління ДСНС України у Чернігівській області о 16 год. 45 хв. 24 квітня було знищено 2 ручні гранати РГД-33 та 1 ручну гранату РГД-41 часів Другої світової війни, які були виявлені о 8 год. 24 квітня в лісовому масиві біля с. Комань Новгород-Сіверського району;

- біля с. Дрімайлівка Куликівського району на відкритій території о 9 год. 24 квітня було виявлено артилерійський снаряд калібру 76 мм часів Другої світової війни. Знищення даного вибухонебезпечного предмету планується здійснити 25 квітня групою піротехнічних робіт та підводного розмінування управління ДСНС України у Чернігівській області;

- біля с. Анисів Чернігівського району на відкритій території о 18 год. 45 хв. 24 квітня було виявлено артилерійський снаряд калібру 85 мм часів Другої світової війни. Знищення даного вибухонебезпечного предмету планується здійснити 25 квітня групою піротехнічних робіт та підводного розмінування управління ДСНС України у Чернігівській області;

- 24 квітня групою піротехнічних робіт та підводного розмінування
управління ДСНС України у Чернігівській області, в ході виконання завдання з розвідки та розмінування території урочища "Ветхе" (Ніжинський район), було виявлено 1 артилерійський снаряд калібру 152 мм та 2 снаряди калібру 37 мм часів Другої світової війни. З початку робіт виявлено 5 вибухонебезпечних предметів.


Негативні наслідки повені:

Внаслідок підйому рівня води в р. Снов:
Стався перелив ґрунтової дороги між селами Малий Дирчин та Великий Дирчин Городнянського району. Станом на 24 квітня залишається ускладненим транспортне сполучення з с. Малий Дирчин (довжина перелитої ділянки дороги - 135 м, глибина – 80 см). Сполучення здійснюється за допомогою автотранспорту підвищеної прохідності, двох човнів та  через с. Смяч Сновського району.

Внаслідок підйому рівня води в р. Десна:
1. З 10 квітня призупинено функціонування паромної переправи між смт Сосниця та населеними пунктами Пекарівської сільської ради (с. Пекарів),    с. Кнути, с. Костирів, с. Синютин). Сполучення здійснюється через Коропський район.
2. Сталося підтоплення окремих елементів понтонного мосту через р. Десна в м. Новгород-Сіверський, з 14 квітня порушене пряме  автотранспортне сполучення між м. Новгород-Сіверський та с. Бирине, с. Прокопівка, с. Підгірне Новгород-Сіверського району. Транспортне сполучення здійснюється через Шосткинський район Сумської області. Для перевезення населення через р. Десна залучено моторний човен, перевезення здійснюється  за встановленим графіком.
3. З 24 квітня стався перелив дорожнього покриття автодороги   Т-25-21 смт Сосниця-Шаповалівка довжиною 30 м, глибиною до 10 см. Проїзд автотранспорту забезпечено. Розмиви елементів дороги паводковими водами відсутні. Ділянка автодороги знаходиться під контролем служби автодоріг та філії Сосницької ДЕД.

Внаслідок підйому рівня води в р. Дніпро:
З 15 квітня стався перелив ґрунтової дороги в смт Радуль Ріпкинського району, в результаті чого ускладнене сполучення з провулком Паромним та вулицями: Дніпровська, Новікова, Набережна, Гоголя. На зазначених вулицях проживають  46 чоловік. Підтоплення домогосподарств та будівель немає. Станом на 24 квітня довжина перелитої ділянки дороги складає 120 м, глибина - 60 см. Сполучення здійснюється за допомогою автотранспорту підвищеної прохідності та човна.


Радіаційний фон:

На території області радіаційний фон зареєстровано в межах  10-11 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 10 мкр/год., Ніжин – 10 мкр/год., Прилуки – 11 мкр/год., Остер – 11 мкр/год., Покошичі – 10 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 11 мкр/год.


Прогноз погоди:

За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 24 квітня до 20 години 25 квітня очікується хмарна погода з проясненнями, без істотних опадів. Вітер південно-західний 7-12 м/с. Температура по області вночі 5-10º тепла, вдень 15-20º тепла.
По Чернігову температура вночі 7-9º тепла, вдень 17-19º тепла.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували кампанію з підвищення обізнаності про резолюцію ООН 1325 19:43

«1325 зміцнює країну» – під такою назвою в Чернігові відбулася пресконференція, присвячена старту інформаційної кампанії щодо підвищення обізнаності про резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека». Захід зібрав представників і представниць громадянського сектору та влади.

Підприємства переробної промисловості та торгівлі забезпечили майже 35 % податкових надходжень до бюджету 14:01

За січень–серпень 2025 року найбільшими платниками податків стали підприємства переробної промисловості та оптової й роздрібної торгівлі. Вони забезпечили відповідно 17,6 % та 16,7 % усіх надходжень до Зведеного бюджету України.

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин 13:25

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Ніжин у одержанні неправомірної вигоди для себе, за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 КК України).

Чернігівці літнього віку можуть вивчати англійську на безоплатному онлайн-курсі — деталі 13:03

У Чернігові стартує безоплатний онлайн-курс англійської мови для людей літнього віку. Навчання проходить одразу на кількох рівнях — від початкового до Pre-Intermediate.

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором?

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором? 11:22

Бурхливі обговорення щодо назви сучасної війни України з російським агресором завершені.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини