Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 квітня, 12:54:42

Акція за підтримки Станіслава Прокопенка "Перевір свою кров безкоштовно" триває

02.07.2012   14:03Агенцiя

Тільки за перший тиждень акції понад 500 мешканців Чернігова вже скористалися можливістю перевірити свою кров у клініко - діагностичній лабораторії європейського рівня "Леонардо - Чернігів", що відкрилася у приміщенні 3-ої міської лікарні.

Акція  за підтримки Станіслава Прокопенка

Акція за підтримки Станіслава Прокопенка "Перевір свою кров безкоштовно",

Павло Довганюк, співзасновник лабораторії "Леонардо - Чернігів".
Хочу підкреслити, що саме завдяки акції, яку підтримує Станіслав Миколайович Прокопенко, перший заступник голови Чернігівської облдержадміністрації, мешканці Чернігова з різним рівнем достатку отримали можливість безкоштовно зробити загальний аналіз крові на 22 показники.
Кожного дня  до нашої клініко-діагностичної  лабораторії звертається майже 80 чернігівців різного віку з різних районів міста. Люди усвідомлюють, що тільки завдяки якісній діагностиці можна виявити хворобу на ранній стадії і отримати правильне і ефективне лікування.
Сучасне автоматизоване обладнання лабораторії  дозволяє виконувати більше 1000 видів багаторівневих і складних досліджень. За одну добу обробляється  до 20000 зразків. Всі аналітичні висновки лабораторії достовірні й високоточні. Безпосередньо в клініко-діагностичній лабораторії "Леонардо-Чернігів" проводяться дослідження загального аналізу крові і сечі, аналізи на 200 видів алергенів, біохімічного аналізу крові, дослідження онкомаркерів, кардіомаркерів та гормонів щитовидної залози, що дуже актуально для Чернігівщини, населення якої постраждало від Чорнобильської катастрофи.

Григорій Соколов, 47 років (підприємець, кондитер)
Про акцію дізнався по телебаченню  і відразу вирішив скористатися такою можливістю, щоб знати справжній стан речей, бо,  як відомо - здоров'я за гроші не купиш. Сучасна лабораторія з обладнанням європейського рівня, необхідна для нашого міста і дуже гарна справа проведення  такої безкоштовної акції. Тому, дякую Станіславу Миколайовичу за таку допомогу.

Швидченко Людмила, 26 років, медсестра обласної стоматологічної поліклініки.
Моя мама прочитала  про проведення цієї акції з газети. Ми вирішили вдвох зробити аналізи крові. У наших медичних закладах загальний аналіз крові проводиться на 11 показників і обладнання та реактиви зовсім не такого рівня, який має лабораторія "Леонардо". Раніше, щоб обстежити себе на такому якісному рівні потрібно було їхати до Києва. А якщо порахувати вартість проїзду до столиці та додати суму за проведення аналізів, то далеко не кожний чернігівець міг би собі це дозволити. Хочу сказати, що турбота про здоров'я людей, безумовно, дуже необхідна справа і дуже приємно, що є такі небайдужі люди, як Станіслав Прокопенко.

Якименко Ніна Іванівна, 81 рік, пенсіонерка
До лабораторії приїхала разом з донькою. Дуже хочу здати аналізи крові, останнім часом неважно себе почуваю, вік такий, що маю цілий букет хвороб. Дочка сказала, що якість проведення аналізів у цій лабораторії дуже висока, тому вирішила скористатися цією можливістю, яку надав нам Станіслав Миколайович. Я пенсіонерка, кожну копійчину рахую і це дійсно гарна справа, для таких як я.  

Акція  за підтримки Станіслава Прокопенка "Перевір свою кров безкоштовно", яка проводиться у клініко-діагносичній лабораторії "Леонардо-Чернігів" триватиме до 22 липня.    
                                                                                            

Олена Крайнова
 

Останні новини Чернігівщини

Конкурс дитячої творчості “Вода та зміни клімату” продовжено до 24 квітня

Конкурс дитячої творчості “Вода та зміни клімату” продовжено до 24 квітня 12:40

Щоб під час карантину зробити проведення творчого змагання безпечнішим, а перебування дітей вдома цікавішим – ми вирішили перевести конкурс дитячого малюнку в on-line режим.

Чернігівський

Чернігівський "Спецназ" озброює військових, волонтерів і лікарів для боротьби з китайським терористом "COVID 19" 12:36

В час напруженої боротьби з коронавірусною інфекцією "COVID 19", яка наносить удари як безжалісний терорист, підступно і несподівано, набув нових потужних обертів волонтерський рух і благодійництво.

Про санепідситуацію в області. Офіційно

Про санепідситуацію в області. Офіційно 10:37

За 2 місяці 2020 року в області за медичною допомогою з приводу захворювання на інфекційні хвороби звернулося 41,5 тис. осіб, що на 26,6% менше кількості аналогічного періоду минулого року.

Заробітна плата в області в лютому. ДОВІДКА

Заробітна плата в області в лютому. ДОВІДКА 10:33

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій Чернігівської області в лютому 2020 року становила 8540 грн.

КП

КП "Чернігівводоканал": Виконання інвестпрограми 2020 року не зупиняється 10:19

Наразі добігають кінця роботи з реконструкції водопроводу по вулиці Промисловій від вул. Попудренка до вул. Музичної. В рамках виконання інвестиційної програми КП «Чернігівводоканал» на 2020 рік буде замінено 836 м водопроводу. Роботи за договором з КП «Чернігівводоканал» виконує ТОВ «УТБ-ІНЖИНІРІНГ».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини