Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 вересня, 21:08:10

Прокурором доведено вину депутата сільської ради у вчиненні правопорушення, пов’язаного з корупцією

23.04.2018   15:50

Послідовно та принципово відстоюючи свою правову позицію, прокуратурою в суді доведено винуватість депутата однієї із сільських рад Городнянського району у вчиненні правопорушення, пов’язаного із корупцією.

У суді прокурором доведено, що посадовець не повідомив про реальний конфлікт інтересів та на сесії сільської ради прийняв участь у голосуванні по питанню порядку денного, яким депутату надано дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо оренди земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 0,4 га.
   
Таким чином, у особи, уповноваженої на виконання функцій місцевого самоврядування, виник реальний конфлікт інтересів, що впливав на об’єктивність та неупередженість прийнятого рішення (ч. ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП).
   
Судом на посадову особу накладено адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян  (3400 грн).

Рішення суду набрало законної сили.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54

У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52

Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

 Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).

Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44

1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38

Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини