У Кобижчі підпалили клуб
Не одна година знадобилася пожежникам, аби загасити полум’я, яке розкинулося по всій площі чималого приміщення сільського будинку культури у селі Кобижча.
Одразу після телефонного виклика на місце події прибуло два автомобілі з 15-ї державної пожежно-рятувальної частини з міста Бобровиця та місцева пожежна команда з Кобижчі. Вогнем знищено покрівлю, перекриття на площі 60 квадратних метрів, пошкоджено стіни.
Цього ж дня зловмисник, який скоїв підпал, був пійманий місцевими мешканцями за спробою підпалу старого приміщення сільської ради. Потім його передали до рук правоохоронців. Ним виявився місцевий житель з вадами розвитку. Нині триває слідство.
«Років п’ятнадцять будинок культури не використовувався за призначенням. Це було аварійне приміщення. Але то історія нашої юності, - розповідають обурені кобижчанці. – Всі чекали, що колись його таки реставрують і там ще зберуться сільчани на концерт...».
Прикро, що в найбільшому селі України немає власного осередку культури. І невідомо чи буде взагалі.
«У Кобижчі відсутній генплан території, тому навіть готовність громади чи то меценатів будувати клуб впреться в бюрократичний глухий кут», - констатував староста села Дмитро Лесенко.
Сніжана Божок
http://zemlyaivolya.net/news/u_kobizhchi_pidpalili_klub.html
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:30
Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.
Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28
Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.
На Чернігівщині триває посівна: аграрії засіяли майже 28 тисяч га ярих зернових і зернобобових 11:26
А це – майже 5% від прогнозованої площі у 572,9 тис. гектарів.
Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях! 11:22
З 14 до 19 квітня в Умані відбулися Кубок України та Всеукраїнські змагання серед юніорів та юніорок 2008–2009 років народження пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.
21 квітня: цей день в Україні і світі 09:19
День 1518 Російська агресія - Day 1518 Russian aggression