Поліція та військова прокуратура затримали фельдшера військової частини, який за хабар хотів "відмазати" військовослужбовця від АТО
Слідчі слідчого управління ГУНП в Чернігівській області спільно з працівниками управління захисту економіки за процесуального керівництва військової прокуратури Чернігівського гарнізону Центрального регіону України викрили полковника медичної служби запасу в отриманні неправомірної вигоди.
18 квітня поліція Чернігівщини та військова прокуратура викрили фельдшера однієї з військових частин Чернігівщини в отриманні 1500 доларів США неправомірної вигоди.
Використовуючи особисті дружні стосунки з командуванням військової частини, полковник медслужби запасу обіцяв за «винагороду» вплинути на службових осіб військової частини, щоб ті прийняли рішення замість відрядження військовослужбовця в зону АТО, відправити його у відпустку.
Викриття відбулося в рамках досудового розслідування кримінального провадження за частиною 3 статті 369-2 Кримінального кодексу України за процесуального керівництва військової прокуратури Чернігівського гарнізону Центрального регіону України слідчими слідчого управління ГУНП в Чернігівській області спільно з працівниками управління захисту економіки під час проведення невідкладних слідчих (розшукових) дій.
Військового фельдшера затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. В ході обшуку виявлено та вилучено $1500.
Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру за частиною 3 статті 369-2 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням такої вигоди) та обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з конфіскацією майна.
Триває досудове розслідування.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57
Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.
12 березня: цей день в Україні і світі 08:54
День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression
«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08
Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.